2017 model skoda octavia yedek anahtar kopyalama

skoda octavia immobilizer anahtar kopyalama

Daha önce işini yaptığımız bir müşterimizin yakını 2017 model skoda octavia araç almış ve muhabbet esnasında aracın genel yapısı ile özelliklerinden bahsederken Semih bey arkadaşına Skoda Octavia aracının yedek anahtarının teslim edilmediği söylemiş o da kendisine ” nasıl böyle bir hata yaparsın neden istemedin bu şekilde kullanırsan başına bir şey geldiğinde nasıl ispatlayacaksın araç çalınırsa veya bir kaza yapsan hemen yedek araç anahtarı soruyorlar ” diye uyarıda bulunmasıyla Semih bey ” peki ne yapalım ” diye sorar.

Semih beyin arkadaşı benim daha önce işini yaptığım müşterim ” Semih beye bir önceki aracım için hizmet almıştım oto anahtarcısı Murat Çelik var İstinye`de iş yeri onu bir arayalım gerekirse aracı götürürüz o bizim sorunumuzu çözer” demiş. Aradılar kendilerini davet ettim bir bardak çay içtekten sonra konumuza döndük.

Yeni nesil skoda Octavia uzaktan kumandalı yedek anahtar kopyalama hizmetini kendilerine verdim. Aracın hafızasına kayıtlı olan ve teslim edilmeyen Skoda Octavia anahtar yabancılaştırıldı artık ne arayı açar nede kapatır kontağı döndürse dahi ekranda “ Anahtar bulunamadı ” uyarısı çıkar.

Yetkili servislerin yaptığı gibi eğer kapı ve kontak şifrelerinin değiştirilmesini istiyorsanız parçaları stoklarımızda var ( Seat, Skoda, Audi ve Volkswagen Grubu kapi – kontak kilit seti ) dilerseniz değiştirebilir art niyetle bir kişi olduğunu kanısındaysanız arabanın içine binmesinide engellemiş olursunuz yok elektronik olarak olarak silinse yeter derseniz o zaman sadece kapı kilidine anahtar takarak açar açtığı gibi de kalır.

Skoda yedek anahtar fiyatı ?

Skoda`nın model ve immobilizer yazılımlarına göre yedek anahtar fiyatları değişmektedir. Örneğin 2004 yılından 2012 yılına kadar yedek anahtar fiyatı 230 lira yeni yazılımla mqb dediğimiz yeni tasarımlı anahtarlara salip yukarıda resimlerini görebilir ayrıca inleyebilirsiniz onunda ücreti 400 liradır.

Skoda octavia uzaktan kumanda çalışmıyor ne yapmalıyım ?

Eğer skoda octavia bir aracınız var ise uzaktan kumanda arızası yaşıyorsanız işiniz kolay demektir niye çünkü bozulacak bir yapıya sahip değil. Sadece uzaktan kumanda dış kabı basma yerleri bozulduysa veya delindiyse o zaman dış kumanda kabı değişikliğiyle sorunu çözün fakat kumandaya başınca ışık yanıyor lakin arabayı açıp kapatmıyor ise tekrar kodlama yaptırınca düzelecek son olarak kapıları açıp kapatıyor arabayı çalıştırma hatası alıyorsanız ya sıvı teması almış suyla ilişkiye girmiştir yada yüksekten düşmüştür başka bir alternatif bulunmamaktadır tamamının çözümünü bizim yardımımızla düzeltebilirsiniz.

Skoda anahtar kaybetmek : hemen herkesin başına gelebilir ancak hemen stres yapıp yetkili servislere akın etmeyin çünkü kapıları kapalı halde kalsa bile bulunduğu konumda skoda anahtar immobilizer uzaktan kumanda olmak üzere programlanabiliyor. Aracın garantisine veya kimliğinde değişiklik söz konusu değil bu konuda internet araştırmalarına girdiyseniz bir çok bilgi kirliliğiyle karşı karşıya kalmışsınız demektir. Lisanslı cihazlarımızla sitemizi biraz gezin ne işler çıkardığımızı göreceksiniz. Dikkatinizi çekmek adına aşağıdaki videomuzda 2017 model skoda octavia uzaktan kumandalı immobilizer anahtar kopyalama yaptık izleyip fikir sahibi olun.

UYARI: 2000 yılından 2013 yılına kadar üretilen bütün skoda anahtar uzaktan kumanda pili 2032 lithium pil kullanır. Modeller değişti elektronik devrelerin tasarımları da farklılaştı sanırım o yüzden olsa gerek 2013 yılından sonraki modeller ise 2025 lithium pil kullanıyor bu bilgilerle uzaktan kumanda pillerinizi kendiniz değiştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*