Alfa Romeo 146 Uzaktan Kumanda Pil Yuvası

Firmamızın gelen telefonlarda alfa romeo 146 uzaktan kumanda pil yuvasının düştüğünü anlatan ve çareyi araştırmada bulan kişilerin sorunlarıyla karşı karşıyayız. Daha biraz önce yaptığımız telefon görüşmesinde şehir dışındayım ürünü göndereyim fakat immobilizer sorun yaşatırmı şeklinde bir soru tarafımıza yöneltildi. Bu uygulamanın aracın güvenlik yazılımı olan sistemle hiç bir alakası yoktur zaten olsa pil düştüğünden dolayı aracın çalışmaması gerekmektedir yani herhangi bir bağlantısı olmayıp aracla alakası yoktur.

Yaptığımız bu uygulamada alfa romeo anahtarı geri döndürülerek kullanıma açılır. Bu sayede 350 t.l gibi bir ücret ödemeden ürününü kullanmaya devam eden son kullanıcıya vermiş olduğumuz en büyük hizmettir. Son olarak Beyhan beyin Gaziantep Şahinbey`den gelen ürün onarılarak kullanıma açılmıştır. Bundan sonraki makale ve bildirimlerimizde hangi aracın uzaktan kumandası hangi pili kullanıyor sizlere bunun bilgilerini sunup bu ihtiyaçlarınızı kendinizin gidermesi konusunda sizlere destek vereceğiz. Alfa romeo 146 kumandası 2032 pil 2032 maxell veya gp pil marka almanızda herhangi bir sorun yoktur.

4 yorum

  1. Alfa romeo 156 2 tuslu anahtarı en son aracımı kitlemek istedigimde calismadı sigortasina baktim ve yeni pil aldim ama merkezi kilidi calistirmiyor aracin calısmasında sorun yok yapabileceginiz bisey varmı bilgi verebilirmisiniz.

  2. Merhaba, 2002 alfa 147 aracımın kumanda pil yuvası kayıp. Bunu nasıl temin edebilirim ve montajını kendim yapabilir miyim? Fiyatı nedir?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*