Alfa Romeo Sustalı anahtar kumanda kabı

En sonunda beklenen ürün çıktı yüzlerce telefona olumsuz cevap vermekten bıktığımız bu günlerde alfa romeo 156 sustalı anahtar kumanda kabı satışının başladığını bilmenizi istedik. Fiat yetkili servislerinin kontrolü altında olan Alfa Romeo modellerinin yetkili servisteki fiyatları ortalama 460 t.l civarındadır. Uzun zaman Alfa Romeo kullananlar bilir bu otomobilin uzaktan kumandasının pil yuvası habersiz bir şekilde düşmektedir buda ürünün çalışmamasına buda tüketicinin servise başvurmasına neden oluyor. Güvenlik Kod kartı yurt dışından sipariş derken deyimi nekadar doğru bilmiyorum ama kıytırık pilden sebep bu parayı ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Alfa romeo sustalı anahtar kabı ve kumanda kasası değişikliğiyle böyle bir maliyeti ortadan kaldırıyor sizlere bulunmaz bir nimet sunuyoruz. Daha önce pil yatağı düşüpte mağdur olan müşterilerimizede bir şekilde yardımcı olduk ancak artık orjinalini kullanma zamanı geldi diye düşünüyor faydalanmanızı bekliyoruz. Dilerseniz montajını hiç bir ücret ödemeden bizlerede yaptırabilirsiniz şehır dışında hikamet edenler ister değişim için gönderebilir isterlerse montajını yaptırmaları şartıyla sipariş isteyip çözüm yoluna gidebilirler.

Alfa romeo yedek anahtar yapımıda bu ürünle birlikte artık mümkün daha önce kumanda kabı olmadığından dolayı üretimini yapamadığımız ürünleri şuandan itibaren programlayabiliyoruz. Alfa romeo anahtar kabı değişikliği nasıl yapılıyor dilerseniz kısaca ondanda bahsedelim. Ürünü elimizde aldığımızda toplam 4 parçadan meydana geliyor kumandanın ön kısmı, kumandanın arka kısmı ve pil yuvasıdır. Elinizdeki bozuk ve yıranmış olan Alfa romeo anahtarının arka yüzündeki logoyu çıkartıp içindeki yıldız vidayı söküyorsunuz sonra kumanda ikiye ayrılıyor içindeki uzaktan kumanda, immobilizer çip ve pil yatağındaki pili çıkartıp gönderdiğimiz ürünü kurup topluyorsunuz. Son olarak yapmanız gereken tabiki dişi açtırmanızdır veya eskisindekini çıkartıp yenisine geçirmenizdir. Şuan için dikkat edip bilmeniz gerekenleri sizlere aktardık kafanıza takılan herhangi problem veya sıkıntılarda bizlerle iletişime geçmeniz rica olunur.

5 yorum

  1. 2003 model alfa romeo 147 aracımın anahtar kumandası çalışmıyor öncelikle bunun yenisi yapılabiliyor mu?
    aracımı manuel olarak açıp kapatmak zorunda kalıyorum yetkili servis yeni anahtar için çok yüksek fiyat talep ediyor bi kaç anahtarcı ile konuştum yedek anahtar yapabiliyorlar ama kumandasız

  2. Burak bey 2003 model alfa romeo uzaktan kumandalı anahtar yapımı firmamızda mevcut ancak yenisini yapmadan önce tamir yoluna gidelim büyük ihtimalle uygun fiyatla çözüm sağlayabiliriz. Bizlerle iletişime geçerseniz sizlere faydamız dokunabilir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*