Astra Anahtarı

Astra AnahtarıÖzen Oto Anahtarı & Kilit Sistemleri 0532 637 79 15 Müsterilerimizin Her Türlü Opel Astra  Araclarının Kumanda ve immobilizer Sorunları Dakikalar icerisinde Çözümlenir. Elinizde Daha Önce Kullanılmış Opel Kumandalarınız Tamir Edilip Yeni Aldığınız Opele Tanıştırılır. Bozuk Yıprantış Tuş Takımı Deforme Olmuş Her Türlü Kumanda Sorunlarının yanı sıra Yedek Anahtar veya Kumanda Problemleri yine aynı şekilde  Yeni Aldığınız Aracın Eski Anahtarı Devre dışı Bırakılarak sizlere Kumandalı Kumandasız immobilizer Anahtar Aracınızın üzerinde Kodlanarak Sizlere Yanıt verilir. Tüm Opel Astra G Anahtarı – Astra H Anahtarı – Omega B – Vectra B – Vectra C Gibi Tüm Opel Oto Anahtarları Bize Çözülür. Alternatif  Modeller icin Bizimle ileşitime Geciniz.

48 yorum

 1. 2004 model vectra comfort arabamın ydek anahtarı kayıp, kullandığım anahtarımın tuşları artık çalışmıyor.Yeni anahtar istesem maliyeti ne olur..?Teşekkürler..

 2. İyi günler, 2000 model opel astra aracımın kumandası çalışmadığı için kopyalattırmak istiyorum. Maliyetini öğrenebilir miyim ???

 3. 2011 Astra Classic 3 sustalı anahtarı kaybettim. yedeği kullanıyorum. kaybettiğim anahtardan alıp. yeniden kodlatsam kaça mal olur.
  teşekkürler

 4. Opal astra 1999 model g kasa arabamın anahtarını kaybettim yedek anahtarı bende var ama hırsızlıktan korkuyorum. Yeniden yeni kodlu anahtar çıkatrmak ne kadar dır

 5. Hocam kolay gelsin. 2004 Opel Astra Sedan 1.4 aracım var.

  Geçenlerde arka arkaya birkaç defa kapıyı açıp kapatınca araba anahtardan çalışmamaya başladı. Anahtar İmbolizzer liydi. Pili değiştir dediler. ama yine de olmadı.

  YEdek anahtarı var .

  Anahtar değişirse fiyatı nedir.
  Anahtar değişince yedek anahtar ölüyor mu

  Değişimde kaç anahtar fiyata dahil

  HEmen cevap verirseniz sevirniirm.

  Aracı anahtardan çalıştırıyorum. Sadece İmbolizer anahtarı çalıştıramıyorum.

 6. Ömer bey merhaba öncelikle şunu açık yüreklilikle söylemek isterim immobilizer sistemin ve arabanın çalışmamasının pille uzaktan yakından alakası bulunmuyor pil sadece kumandanın çalışmasını sağlar. Yedek anahtar ile arabayı deneyin eğer çalışıyorsa mevcut kumandalının içindeki immobilizer çip arızalanmış demektir yenisi yapılırsa sorun düzelir.

 7. iyi günler.. opel astra g 1998 model aracımda anahtar ayrı kumandası ayrı … ben bunu sustalıya nasıl çevirebilirim ve maaliyeti ne olur bilgilendirirseniz sevinirim.

 8. mrb 2004 model opel astra h aracim var uzakdan kumanda kapiyi acip kapatmiyo anahtarda acmiyo sonra uzaktan kumanda on gun kadar calismaya baslasi ve suan ayni sorunu yasiyorum birde anahtari kontaga takip calistirinca araci istop ettikden sonra belli bir sure calisiyor sonra gidiyo tekrardan napmaliyim

 9. merhaba aracım 2004 opel astra anahtar kapıları açmıyor ve kapatmıyor anahtarcı anahtarda frekans var dıyor fakat tanımlamada yapmıyor aç kapada sebep neyden dolayı olabilir.

 10. Merhabalar 2003 model opel astra comfort aracim in yedek anahtari kayboldu yenisi yapılır mı fiyat ne olur acaba immobilizir anahtar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*