audi a2 Anahtarı

audi anahtarıÖzellikle Belirtmek istediğimiz Audi Anahtarı A2 Modeli Audi Araclarınızın Modeli Ne olursa Olsun Tüm Anahtar ve immobilizer Sorunları Anında Çözümlenir. Gerek Yedek Anahtar Gerekse Kayıp Anahtarlarınız hakkında her türlü desteği verebilecek Bilgi ve Beceriye Sahip Özen Anahtar Müsterilerine Kaliteli Güvenilir hizmet Vermektedir. Tüm Audi Modellerinin Orjinal Kumanda ve Anahtarlarıyla ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorunlarda bizimle iletişime gecmeniz önemle rica olunur. Model Yılı ne olursa Olsun Audi A2 Anahtarı Tamamen Kayıp veya Kumandası Arızalı olan  Audi Oto Anahtarları hakkında  iletişime gecip Bilgi almanız önemle Rica olunur.

24 yorum

  1. merhaba 2006 model a3 anahtarın dış kapına ihtiyacım var köpek dişlediği için anahtarın üst kısmı yırtıldı diğeride yıprandı iki adet lazım fiyatı ne olur acaba

  2. 1998 Audi A3 için meccut anahtarımın kabını yenilemek ve yedek bir anahtar için fiyat teklifi gönderirmisinzi lütfen. ayrıca yedekleme için anahtarı size göndermem gerekiyormu.

  3. Merhaba audi Q7 anahatarına ihtiyacım var kopyası gerekıyor.Arabamı çalıstırmasın acıp kapamasın v.s. sadece birebir kopyası lazım.Önlem almak amaçlı boylr bırsey yapıorum bunu bulabılırmıyız ve fiyatını bana en kısa zamanda mail olarak gonderırsenız sevınırım.

  4. merhaba Benim arabamın yedek anahtarı kayboldu.Daha sonra kumanda da sorun yaşandı.Şimdi yaptırmak için yedek anahtar lazım dediler.(kodu girmek için) Acaba sizdeki anahtarı alsam sorunu halletmiş olur muyum?Bir de fiyatını öğrenebilir miyim?

  5. Baki Bey, Yeni Bir Anahtar Tanıştırmanız için Eski Anatarızı Yani Aracınızla Servise veya immobilizer Anahtar Yapan Bir Anahtarcıya Gitmeniz Gerekliki Kodlama Sırasında Mevcut Anahtar Tekrar Araca Tanıştırılabilsin. Bizden Anahtar Alırsanız Anahtar Ham Olduğundan Dolayı Dişleri Dahi Açılsa Aracı Çalıştırmaz Kodlama Yapılarak Araca Tanıştırmak Gerekir. Cevap Yetersiz Kaldıysa veya Kafanızda Farklı Sorular Varsa Telefon Açmanız Rica Olunur.

  6. Eğer aynı model ve özelliklere sahip bire bir aynı arabanın anahtarını alsam.Aldığım anahtarı kodlayabilirler mi benim aracıma?teşekkürler.

  7. 1997 audi A4 aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum.Çankırıda ikamet ediyorum bana en yakın adres neresi olabilir ve bana kaç paraya malolur. Bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.

  8. Audi a4 1.8 T 97model aracamın anahtarını kaybettim. Yeni bir anahtar mı gerekli yoksa aracın şase numarasından istetmelimiyim herhangi bir audi yetkili servisinden , bir de sizin fiyatı öğrenebilirmiyim.. Cevap beklemekteyim.(mailime)

  9. benim audi a4 marka aracimin anahtarinin kumandasi bozuldu arabayi kitlemiyo anck calisiyo heralde sifresi bozuldu bu sorunu nasil hallederiz ve ne kadardir maliyeti mail atarsaniz sevinirim

  10. Mert bey audi a4 anahtarı icin aracınız ile firmamıza gelirseniz problemi çözebiliriz. Kumanda arızası sanırım söz konusu bu sıkıntıyı gidermemiz olasıdır ancak diğer bir alternatif arıza giderilemezse sadece yeni a4 kumanda kodlama yapabiliriz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*