Bmw 3.18 Anahtarı

Yaptığımız bmw anahtarı  uygulamaları ile birlikte kasko şirketlerinin dahi ilgisini çeken firmamız müşterilerini tarafımıza yönlendirmektedir. Gerek Güneş Sigorta gerekse Anadolu Sigorta temsilcilerinin bünyesine bağlı araçlara immobilizer anahtar hizmetini defalarca verdik. Bu durum tabiki hem şirketlerin hemde araç sahiplerinin işine gelmektedir, bunun nedenini soracak olursanız  fiyatların yetkili servislerde uçuk olması ve 20 günde getirtilen bmw 3.18 anahtarı son kullanıcıyı sıkıntıya sokmaktadır.

Örnek verecek olursak kaskolu bir bmw 318 araç var bu araca yedek anahtar yapılması gerekmekte sigorta bunu karşılıyor fakat kendi işini kendisi çözen araç sahiplerine ayrıca teşekkür ediyor. Çok kısa sürede makul fiyatlara iki tarafında işi görülmüş sıkıntısız bir ticaret olmuş oluyor. Bu vesile ile araç sahibi ürünü 20 dakikada temin ediyor, kasko çok daha az para ödeyeceği için seve seve ödeme yapıyor.

Daha önce tanışma fırsatı bulup işlerini yaptığımız müşterilerimizce yaptığımız muhabbetlerde bazı sorularla karşılaştık bunlardan bazıları yaptırdığım oto anahtarı  ” sunroofu kapatırmı, aracımın tuşuna basıldığında camları otomatik kapanıyor bu özelligi kullanabilecekmiyim, yaptığım ürün garantilimi ve son olarak beni yolda bırakırmı ? ”  şeklinde oldu. Bunlara net bir şekilde şu cevabı verdik bunlar aracın kendi özellikleridir ve hepsi eksiksiz tam bir şekilde çalışacaktır. İçinizin rahat gönlünüzün ferah olmasını umuyoruz audi anahtarı içinde bu anlatımlar geçerlidir.

16 yorum

  1. bmw 318 i model araca baklava diimli anahtarın bana sadece dış kabı lazım bunun fiyatı nedir öğrenebilirmiyim içi boş olcak ve anatar çakilmemiş olacak

  2. Merhaba .. 2007 bmw 3.18i aracıma yedek çipli bir anahtar daha yaptırmak istiyorum… Bana maliyeti ne kadar olacaktır? Sanırım bendeki anahtarla beraber yeni bir kodlama yapacaksınız? Bu yeni kodlama sonucu kasko vs sorun çıkarır mı???

  3. Hasan bey hayır kesinlikle kasko ve sigortada bir sorun yaşamayacaksınız 2007 model bmw 3.18i yedek anahtar fiyat teklifini tarafınıza ulaştırdık bunun için arabayla birlikte gelmeli ve araç sahibi başında olmalıdır fiyat maliyetini mailinize yolladık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*