Chevrolet cruze Anahtar Kabı

Chevrolet`in en yeni ve gözde modellerinden biri olan cruze bir anda hemen hemen herkes tarafından tercih edilmeye başlandı. Opel ile Chevrolet`in birleşmesiyle birlikte araç bakım ile yetkili servis sunumlarıda   aynı çatı altında sürdürülmektedir. Nasıl fransız araçlarından citroen – peugeot gerek yazılım gerekse yedek parça konusunda ortak kullanıma sahipse şuanda Opel ile Chevrolet`te bu tarz bir anlaşmaya imza atmışlardır.

Bu önemli detayı sizlere aktardıktan anahtar kabı sorununa değinmek istiyorum. Mühendistler Chevrolet cruze sustalı anahtar modeli tercih etti fakat çok geçmeden bu ürününde nasıl yapıya sahip olduğu anlaşıldı. Daha 1 ila 2 sene geçmeden tuşlarının parçalandığı direk olarak şikayetler arasındaki yerini aldı. Artık bu durum tartışmasız her otomobil kullanıcılarının başına gelmiş kimileri çareyi yetkili serviste, kimileri evlerindeki televizyon kumanda tuşlarıyla, kimileride internette bulmuştur ki tabiki google aracılığıyla nokta atışı yapanlar her daim karlı çıkmışlardır.

Tuş takımı yırtılmaları veya üzerine oturulduğunda kırılan chevrolet cruze anahtar kabı komple değişken bir yapıya sahiptir. İç sisteminin saat gibi çalıştığı bir ürünü neden Amerika`dan veya Almanya`dan akıl almaz paralara sipariş edesiniz ki ? Teknolojinin doruklara ulaştığı bu yüzyılda herşey biz insanların elinin altındadır yapmanız gereken tek şey Cruze anahtar kabı yazmanız olacaktır ki bu sayede aradaki uçurumu fark edip hedefe çok kısa sürede daha uygun fiyatla sahip olun. Şunuda son olarak söylemek gerekir ki chevrolet cruze kumanda kasası veya chevrolet cruze  kumanda kabı tabirleri ürünün eş anlamlarıdır. Bizlerin paylaşım ve bilgilendirimlerini sabır edip okuma nezaketi gösterdiğnizi için sizlere teşekkür eder sorunsuz sürüşler dileriz.

6 yorum

  1. Merhablar,
    Cruze aracımın anahtarında deformasyonla oluştu. Mekanik akamında herhangi bir problem yok sadece kabına ihtiyaç duymaktayım? Sadece kabı için ücret nedir acaba?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*