Chevrolet Cruze kumanda kasası

Opel Astra J modeli ile hiç bir farkı olmayan Chevrolet Cruze`nin anahtar problemi için yavaş yavaş şikayetler alınmaya başladı. Elektronik anlamda arıza vermesede mekanik olarak yani anahtarın kapanmasında açılmasında can sıkan Chevrolet Cruze kumanda kasası için yüzlerce liralar servislere verilmektedir. İşte yukarıda yine güzel bir işlemle karşınıza geçtik Ağrı`nın Patnos ilçesinden tarafımıza gönderilen bu ürünü extra işçilik almadan sadece ürün bedeliyle değiştirdik buyrun aradaki farkı görebiliyorsanız görün.

Otomobili çalıştırıyor uzaktan açıp kapatıyor dolayısıyla aklınıza herhangi bir olumsuzluk gelmesin bu uygulamanın araba ile bağlantısı yoktur. Bizim işçiliğimiz ne oldu presli, açılmayan ve vidasız olan bu ürünü uzaktan kumanda devresine zarar vermeyecek şekilde açıp yenisinin içine yerleştirip orjinal şekilde kapatmak akabinde zaten kontağı çeviren demiri monte edip teslim etmekti ki öylede oldu. Bedelini hesabımızda gördükten sonra ürünü kargo ile hemen kargoladak müşterimiz minnettar biz mutlu bir şekilde işimize devam ettik. Chevrolet Cruze yedek anahtar ihtiyacı olan müşterilerimiz otomobilleriyle birlikte gelirse bir nescafe veya çay içene kadar programlama yapıp arabayı verebiliriz.  Chevrolet cruze anahtar kasası değiştirmek ne yetkili servisi nede kasko yetkililerini ilgilendirecek bir durumdur ürün tamamen orjinal olduğundan dolayı sıkıntı yaşayacağınızı düşünmeyin.

1) Chevrolet Cruze kumanda pilini nasıl değiştirebilirim ?

Cevap: Chevrolet Cruze kumanda pilini değiştirebilmeniz için kumandanın arkasındaki kapağı parmağınızın uçuyla kuvvetlice çekip açtıktan sonra 2032 kodlu pili yerine oturdup kapağı kapatın ve direkt olarak araçta deneyin başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

2) Chevrolet Cruze anahtar yedekleme işlemi nasıl gerçekleşiyor ?

Cevap: Kopyalama için mutlak suretle otomobile ihtiyaç duyuyoruz OBD giriş yerinden bilgisayarımızı bağlayıp eşleştirme yapmak şart şehir dışından göndererez sadece kumanda kabı ihmetinden yararlanabilirsiniz.

3) Cherolet Cruze anahtar evime giren hırsız tarafından çalındı ne yapmam gerekiyor ?

Cevap: En yakın Chevrolet – Opel yetkili servislerine veya bize gelerek çalınanı etkisizleştirip araçla temasını kesmeniz gerekiyor bu sayede hırsız arabayı çalıştırıp götüremez.

Umarız vermiş olduğumuz bilgiler sizlere yeterli gelmiştir ayrıntılı soru veya sorunlar için konu altında bulunan formu doldurunuz gerekirsede telefon irtibatına geçiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*