Chevrolet lacetti anahtar kabı geldi

Ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinden yaklaşık 1,5 senedir gelen telefonlara artık gönül rahatlıgıyla bakabileceğimizin haberini gönül rahatlığıyla vermekteyim. Sert plastik malzemeden imal edilmiş olan chevrolet lacetti anahtar kasasının üst kısmı belli bir zaman sonra çatlıyor ve daha sonra yerinden fırlayarak sıkıntılar meydana getiriyordu.

Gerek dünyada gerekse Türkiye`de belli bir pazar payına sahip olan oto anahtarı sektörünün öncülüğünü yapan firmamız adeta bir dert haline gelen bu ürünü temin edebilmiştir. Tek parça yani yekpare olan bu chevrolet lacetti anahtar kabı icin ürünlerini kargo ile firmamıza bekliyoruz. Biz burada montaj ve diş açımını gerçekleştirdikten sonra hemen aynı gün size dönüş yapıp tarafınıza ürünü ileteceğiz.

Yetkili servislerden bu ihtiyacınızı karşılamaya kalkıştıgınızda 370 t.l gibi bir fiyat sunulacagını kesnilkle unutmayınız. Söz konusu değişimin aracın immobilizer kısmı ile hiç bir alakası yoktur burada yapılacak olan tek şey iç aksamın aktarılmasıdır. Yukarıda belirtilen fiyatın yarısından daha uyguna gelecek bu uygulama ile aracınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Saygılarımla Murat ÇELİK

2 yorum

  1. iyi günler ben 20 yaşında bi üniversite öğrencisiyim yeni bir lacetti anahtarı yaptırmak istiyorum ehliyetim var fakat arabanın anahtarı ben ehliyet aldım alalı saklanıyor e bende kullanmak istiyorum o yüzden böyle bi yola başvurdum acaba ne yapmam gerekiyor ne kadara mâl olur bana.. teleonumu veriyim (0538 279 32 73) benimle iletişime geçmenizi istiyorum.. saygılar. 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*