Chevrolet lacetti kumanda kabı

Bir önceki konumuzda chevrolet lacetti anahtar kabı ile ilgili açıklayıcı bir sunumla karşınıza gelmiştik. Ürünlerimizden çok memlunuz plastik yapısı, metali ve uzaktan kumanda mekanizmasının uyumluluğu şahsen benim dahi tam notumu aldı. Müşterimiz Murat beyin Chevrolet lacetti aracı için Cumartesi günü firmamıza gelmesi güzel bir örnek oldu. Kendi telefonuyla gayet net ve görüntü kalitesi yüksek bir görsel ile benim konumu güzelleştirin diyerek yoluna devam etti.

Şehir dışındanda arayıp ürünü getirtme imkanınız var çünkü kücücük bir vida tutuyor saatci tornavidası yardımıyla açıp kendiniz değiştirebilirsiniz. Uç kısmınıda herhangi bir yerde çektirip hemen kullanıma başlayabilirsiniz ortalama maliyet maximum 60 t.l olacaktır. Araçla, kontakla ve kumandayla uzaktan yakından alakası olmayan bu değişim tamamen naturel olup araca hiç bir zararı yoktur. Gayet başarılı bir görsellede bunu zaten sizlere kanıtladık artık gerisi tamamen sizin insiyatifinizdedir.

Değişip gerçekleştikten sonra chevrolet lacetti anahtar için yapmak zorunda olduğunuz bir elektronik kodlama veya tanıştırma prosedürü bulunmuyor    acın kapılarını açıp kontakta deniyorsunuz zaten çalıştığında motorun sesini duyacaksınız. Murat ile yaptığımız incelemelerde ortak bir düşünceye vardık bizim elimizdeki lacetti kumanda kabı belli bir zaman sonra esnemeye mağruz kalmasın diye extra aparatlar takviye edilmiş ürünün ömrü uzatılmıştır. Aşılamayan bir sorundu bu daima bugün gelecek yarın gelecek diye müşterilerimizi sabırsızlıkla beklettik fakat artık böyle bir cevap duymayacaksınız çünkü ürünleri stokladık. Yani oto anahtarı çeşitleri okadar arttıki artık ithalatçı firmalar bile yetişemez bir hal aldılar bizde dört gözle acaba bugün yeni ney var okurlarımıza neyi duyuralım diye can atıyor böyle bir şeyi hissettiğimiz anda soluğu sitemizin panelinde alıyoruz. Herkese keyifli tatiller diliyoruz Pazartesi günü görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

6 yorum

  1. Merhaba;
    Chevrolet Lacetti aracim icin immobilizerli orjinal anahtar yaptirmak istiyorum.Antalya’dayim maliyeitim ne olur?Tesekkurler.

  2. merhaba aracımın anahtarını bugun kaybettim yedek anahtarım var yeni orjinal anahtar için masraf ne kadar cıkar ve ne gerekli acaba aracım chevrolet lacetti sw
    şimdiden tesekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*