Chrysler 300 M Anahtar

Şahsım olarak en çok gözüme çarpan modellerden biri olduğu ve kumandasından emin olduğum için Chrysler 300m anahtar adı altında haberi yayınlama kararı aldım. Fakat biliyorum ki aynı uzaktan kumanda CHRYSLER ASPEN, CHRYSLER 300, CHRYSLER 300M, CHRYSLER LHS, CHRYSLER SEBRING SEDAN, CHRYSLER SEBRING CONVERTIBLE ve JEEP modellerindede kullanılıyor nedeni Amerikan olmalarından kaynaklanmaktadır. Açıkça belirtiğimiz bu Amerikan araçlarınada desteğimiz başlamıştır. Klasik araç meraklıları doğal olarak araştırma yapıyor diğerleri gibi onlarda haklı olarak hizmet istiyor onlarda cebimize, çeketimize sıgdıramıyoruz yokmu bunun için bir kolaylık dediklerinde malesef diyip onlarıda kendimizide üzüyorduk. Artık chrysler sustalı anahtar uygulaması ile bu cevapları tarih ettik.

Amerikan araçlarının hemen hemen hepsinde Panic (panik) özelliğinin yanında bagaj açma özellidğide mevcuttur. 2 Buton, 3 Buton ve 4 buton olmak üzere toplam 3 çeşit olan bu araçların tümü için bizden yardım isteyiniz. Yukarıda verilen bilgiler taşıma zorluğu ve görüntü baz alınarak verilen bilgilerdi şimdiyse biraz zararuri ihtiyaçtan bahsetsez iyi olur diye düşünmekteyim. Bünyemizde barındırdığımız programlar sayesinde Chrysler Anahtarı kopyalanabilmektedir yıllardır yedeksiz kullanmış olabilirsiniz, arabayı yeni almış olabilirsiniz bunlar kesinlikle birer bahene olmamalı çünkü büyük teknolojilerle toplanan bu araçlar komple kayıp olduğunda bizlerinde işlerini güçleştiriyor.

4D-60 Cripto yazılımına sahip olan bu araçlar için yedek düşünenler katlanabilir yaptırdıkları gibi otomobili getirmeden kopyalama yaptırabilirler.  Akabinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun bulunmuyor chrysler kumanda kabı bozulurmu, kırılırmı bilmiyorum hiç bir zaman bu sebepten dolayı müracaat olmadı  ama tüm boş kabları stoklarda var öylece duruyor çünkü pilden başka bir sıkıntı olmuyor. Chrysler uzaktan kumanda kodlama prosedürü bilgisayar aracılığıyla gerçekleşiyor pil değiştiğinde senkronize etmeden direkt kullanılır kendi kendine etkisiz hale gelmez. Bagajını açmak için uzaktan kumanda butonuna 5 saniye kadar basıldığında bagaj açılıyor çalışmıyor, arızalı diye düşünüp kullanmamazlık etmeyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*