Chrysler 300C Anahtar problemi ve aracın çalışmaması

Yağmurlu bir cumartesi günü yaşadığımız bir olayı daha sizlere duyurmak için klavyemizin başına geçtik. Bir özel şöför gelir bizlere şunları söyler ” yaklaşık olarak 2 ay boyunca istanbul`un hemen yeryerinde yolda kaldık ve kaldırımız yerde patronumu taksi ile gideceği yere gönderdim kendim aracın başında kalıp saatlerce çalışması icin chrysler 300c anahtarını kontağa sokup çıkarttım bazen bileklerim ağrıyordu onunla uğraşmaktan nedendir bilmiyorum bir türlü patronumu aracı servise götermek için ikna edemedim. Sen bir televizyoncuya götür baksın Diyarbakır`da kaldık bir telefoncuya götür baksın dedi her seferinde bir şekilde çalıştırdık aracı ben artık İstanbul`un yoğun trafiğinde yolun ortasında kalmaktan sıkıldım. Bana Eminönü`ne yönlendirdiler sonuç alamadım, Topkapı`ya yönlendirdiler sonuç alamadım artık kendi cebinden yaptıracaktım durum bukadar vahimdi. ” dedi.

Herzamanki gibi gülümsedim ayrıca görmeniz içinde chrysler 300c anahtar görselini sizlerle yukarda paylaştım bir haline bakın adeta savaştan çıkan gazi gibiydi uzaktan kumandası çalışmıyor arabanın kontağını döndürmüyor garip bir durumla karşı karşıyaydım. Neyse tezgaha geçip üzerinde çalışmaya başladım yaklaşık bir saat kadar uğraştıktan sonra ümidi kestim yenisinin yapılması gerektiğini söyledim patronu izin vermedi bir şekilde çalıştır gel dedi sorun şuki araç artık çalışmıyor dükkanımızın önünde kalmıştı. Mecburen daha fazla ilgi göstermeli bir şekilde müşteriyi buradan göndermeliydim yapacak başka bir şey kalmamıştı. Şöförün alçak gönüllülüğü ve çaresiz bakışlarından dolayı yapmak için biraz daha çaba gösterdim.

Biliyorsunuz bu chrysler 300c anahtar yapısı mercedes ile aynı kontağa taktığınızda ” jııııt ” diye bir ses duyarsınız bu ses hissedilmediğinde otomobil katiyen çalışmaz. Programlama cihazlarımız vasıtasıyla biz kontaga takmadanda arabayı çalıştırıp çalıştırmayacağını anlayabiliyoruz böyle bir teknolojiye sahibiz. Yani atıyorum Marmaris`te kalmış bir Chrysler marka arabanın başına gitmeden sadece anahtarı gözden geçirerek arızanın nerede olduğunun teşhisini koyabilir hatta tamirde edebiliriz. Sonunda elimizdeki yedek parçaların bolluğunun verdiği rahatlıkla aracı tıkır tıkır çalışır hale gelitirdim. Bin teşekkür, minnet ve dua ile ayrılan müşterimiz sizi hemen herkese tavsiye edeceğim büyük bir hizmet veriyorsunuz sanatınız harika diyerek yerimizden ayrıldı. Sizinde eğer aynen böyle bir ihtiyacınız veya sorunlarınız var ise bizimle iletişime geçiniz aynı şekilde sizlerede yardımcı olmak isteriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*