Chrysler – Jeep – Dodge sustalı anahtar

Amerikan araçlarının devlerinden olan Chrysler, Jeep ve Dodge üçlüsünün kumandaları artık sustalı anahtar diye tabir ettiğimiz katlanabilir modele çevirilebilmektedir. Marka ve modele göre değişiklik gösterin bu ürünlerin kontak ve ile kapı kilitlerinin profilleri aynıdır sadece bazı özellikler değişiklik göstermektedir bunlara örnek  bagaj açma, panic butonunu verebiliriz.

Son derece kullanışlı olan bu araçların anahtarları için aynı şeyi söylememiz malesef mümkün olamıyor. Uzaktan kumanda üzerindeki loogoların silinip düşmesi malesef üç otomobildede ele alınacak sıkıntılardandır. Chrysler Sustalı anahtar, Jeep Sustalı Anahtar ve Dodge sustalı anahtar yapılışından bahsederek aç farklı otomobil sahiplerinide bilgilendireceğiz.

Dediğimiz gibi butonları yırtılmış, işlevini yitirmiş veya hiç bir problemi olmayıpta kalem gibi ceplerini delenler için bu uygulama mükemmel fayda sağlar. Süreç nasıl işliyor bunuda kısaca el alalım bir kere şunu bilelim resimde gördüğünüz ürünlerin üzerinde metalde mevcuttur metali biz kendimiz açıyoruz akabinde uzaktan kumandayı yerleştirip pilin montajiını yaptıktan sonra ürünü kapatıyoruz hiç bir kodlama, tanıştırma işlemi olmadan kullanıma başlıyorsunuz. Durumun immobilizer ile bir bağlantısı yoktur güvenliği herhangi bir şekilde etkilemez. Eski kasayı sizlere taktim edip saklamanızı söylüyoruz nedeni eski haline getirmek istemenizden ileri gelmektedir o işlemde sadece 5 dakika sürmektedir yani kesme, biçme, bozma ve parçalama gibi bir şeş aklınızın ucundan dahi geçmesin tüm okurlarımıza keyifli sürüşler diliyoruz.

3 yorum

  1. Selamlar. Dodge Nitro marka araca sahibim. Anaharımın logosunun silinmesinden ve yıpranmasından şikayetçiyim. bunun yerine kullanabileceğimiz sustalı tip model için önlü arkalı resim ve fiyat rica edebilirmiyim.

  2. 2010 dodge nitro sahibiyim, original anahtarı sustalı anahtar haline getirmek istiyorum. fiyat ve nerede yapılacağını bildirirmisiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*