Citroen Berlingo Anahtar Kasası

Citroen Berlingo Anahtar Kasası 0532 637 79 15  Yazılım ve Parça olarak Peugeot Partner ile aynı olan aracın sorunlarıda aynıdır. Çivi şeklinde Bulunan anahtar kumanda bozulması ve anahtar kasası deformasyonuyla meşhurdur. Kendi ürünümüz ve resmimiz olan anahtarlar ihtiyaç halinde tüm Türkiye`ye kargo ile gönderilir. Tarafımızdan peugeot ve citroen servislerine temin edilen bu ürünler tamamen orjinaldir. Citroen Berlingo Anahtarı yaptırmak isteyen araç sahipleri araçları ile birlikte gelmeleri gerekmektedir İmmobilizer Sistem olup makina bağlanılarak yeni anahtarı kabul eder aynı şekilde kayıp veya çalıntı anahtarları siler. Tamamen Kayıp Mahsur kalmış araçların başına gidilip sıfırdan anahtar programlanır.

2 yorum

 1. iyi günler;
  2000 Model Citroen Berlingo Multispace marka ve model arabamın kapı kumanda kasasının üzerindeki plastık koptu içi sağlam çalışır durumda yanlızca tuş ve tuş düzeneği düştü. bana nasıl yardımcı olabileceğinizi söylerseniz çok sevinirim . Sanırım İmmobilizer sistemi benim aracımda yok artvinden yazıyorum anahtar üsteki fotoğraftaki 1 . anahtara benziyor yanlız benimki tek düğmeli yardımcı olursanız sevinirim.

  murat yıldırım
  0533 419 1562
  karakulak@hotmail.com
  artvin

 2. benim anahtar kayboldu aracım cıtroen berlingo 2001 model immobilizer var beyinde sorun varmış kodluyamıyorlar cıkma beyin varmı acaba bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? no 05386934829

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*