Citroen Berlingo Anahtarı

istinye immobilizer Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Özellikle Yıpranan, Bozulan ve Kırılan Kumandalarıyla Kullanıcılarını Zor Durumda Bırakan Aracın İmmobilizer Anahtar ve Kumandasını Temin Edebilirsiniz. Kopan Tuş Takımları ve Kırılan Anahtarlarınız için bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Citroen immobilizer Anahtar ve Kumanda Sorunu Yaşayan Türkiye`nin Heryerine Orjinal Kumanda Kasası ve Kumanda Gönderilir. istanbul`un Herhangi Bölgesinde Hacizden Alınan veya Otoparklarda Anahtarsız Olduğu için Bekletilen Araçlar Başında Müdahale Edilerek İmmobilizer Anahtar Yapılır. Citroen Orjinal Kumanda Kasası – Yedek Anahtarı ve Kumandası Firmamız Stoklarında Bulunmaktadır. immobilizer Anahtar ve Kumanda Kodlama işlemleri Ruhsat Sahibi Olmayan Kişilere Gerçekleştirilmez.

46 yorum

 1. iyi günler 2007 berlingo arabamın uzaktan kumandasındaki açma kapama butonları düştü acaba arabamın bu kontak anhatarıyla ilgili olarak bana da mail atıp o şekilde yardımcı olsanız …!

 2. Ercan bey merhabalar 2007 model citroen berlingo anahtar uzaktan kumanda açma kapama butonları hemen hemen herkesin başına geliyor bizlerde bunu değiştirip sizlere yeni olarak teslim edebiliyoruz. Geçenlerde Citroen yetkili servisinden anahtar ucu açtırmaya gelen personelin elinde gördüm sadece tuşlarının kopmasından dolayı 490 t.l para vermişler sakın böyle bir hataya düşmeyin.

 3. 2003 model berlingo aracımın uzakdan kumandası çalışmıyor. Kapıları tek tek kilitleme zorunda kalıyorum. Arıza nedir, ücreti konusunda bilgi istiyorum.Saygılarımı sunuyorum.

 4. 2005 berlingo mun kumandalı olan anahtarını kaybettim. yenisini çıkartmak istiyorum. ücreti ne olur. yenisi yaptırılınca eski anahtar tekrar çalışır mı?

 5. cıtroen berlingo 2011 aracım var.orijinal anahtar immobilizer yedek anahtar normal.kumandayı kullanmadan aracın dışındayken her iki anahtarıda kapıya takınca arabanın alarm sistemi devreye giriyor araç susmuyor napmam lazım bi yardımcı olursanız.

 6. 2003 orta kasa berlingom var üzerinde sonradan monte edilen alarm var.kumandayı iptal edip anahtarlı kumanda taktırabilirmiyim.yani hem kumanda hem anahtar ikisi bir arada olmasını istiyorum.sustalı kasa istemiyorum.anahtar tek olarak hem kumanda hem anahtar ikisi bir arada olanından istiyorum fiyatı ne kadar olur.aracın orda olması şartmıdır.teşekkürler

 7. Cıtroen Berlingo 2011 model kumandalı (sustalı) kontak anahtar fiyatı ne kadar?

  orjinali var fakat eskimek üzere. Bilgilendirirmisininiz Teşekkürler..

 8. aracın 2011 berlingo uzaktan kumanda arcdan indiğimde kitleme yapmıyor. kapıdan kitliyorum. tekrar kapıdan açma yaptığımda alarm devreye giriyor sorun nedir acaba. birde yadak anahtar için üçretler ne dir.

 9. 2007 berlingo anahtar fiyatı nedir? orjinal anahtarı var elimde ama yedek anahtarı yok.2. anahtarıda olsun istiyorum acil cevap yazarsanız sevinirim.

 10. Nazmi bey 2015 model citroen berlingo orjinal kumandalı anahtar fiyat teklifini tarafınıza ulaştırdık kontrol edebilirmisiniz. Ayrıca net bilgi olarak şunu söylememde yarar var araba mutlak suretle gelecek çünkü bilgisayar bağlayarak program atıyoruz.

 11. 2006 citroen berlingo aracım var. Anahtar ayrı merkezi kilit için kumanda ayrı. ben bunu tek kumandalı anahtar yaptırmak istiyorum. Sustalı olmayacak 2 tuslu olan kumanda dan isyorum. Fakat yedek anahtarım bende kalacak imombilizeri sökmenizi istemiyorum. Fiyat verirseniz sevinirim.

 12. Citroen Berlingo 2010 model aracım anahtar Deniz suyuna düşürdüm kumanda çalışmıyor döktüm kuruladım çalışmadı anahtar aracı çalıştırıyor ama kumanda çalışmıyor ne yapmalıyım

 13. Merhaba 2004 model berlingo uzaktan kumanda çsı tuşları koptu idareten plastik yapıştırdık fakat araç düğmeden kitleyince hemen geri açıyor takıp çevirip basınca kitliyor bunun sebebi nedir ve yeni anahtar fiyatı nedir öğrenebilirmiyim acaba ? Teşekkürler iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*