Citroen c1 anahtar ve uzaktan kumanda sorunu

citroen-c1-anahtar

Bugün yine Fransa modellerinden biri olan Citroen C1 hakkında bilgiler vereceğiz. Citroen`in eski tip yazılımına sahip olan Citroen C1 anahtar üzerindeki uzaktan kumandanın içinde “cr 2016” pil bulunuyor arkasındaki kücük yıldız vidayı söküp ortadan iki ayırıp kendiniz değiştirebilirsiniz. Başka bir husus uzaktan kumanda tuşlarının delinmesi örnek verecek olursak sahibi olduğunuz citroen c1 anahtar ve belli bir zaman kullanıldı hele bu kişi bayansa inanın ortalama ömrü doktor diliyle 6 ay başlar ya kapama tuşu göçer ( kopar ) yada açma butonu kendi çabaızla ürettiginiz çözümlerin bazıları içine kağıt sıkıştırmak, herhangi bir plastik koyup üzerine bant çekmeler hatta kalemle içine basmalar elektronik devreniyi dahada deforme edecek çözülemeyen sonuçlar doğuracaktır.

Evet bir Citroen marka C1 model araç sahibiyim ne yapmalıyım ?

Nasıl bir sorununuz var bunu bilmiyoruz öncelikle  sağlıklı bilgilerle tek tek üzerinde duralım bakalım başlıca hatalar ve bununla birlikte karşılaşacağınız şeyler neler.

  • ikinci el aldıgınız Citroen C1 marka arabanın satıcısına kesinlikle güvenmeyin evde kaldı, yazlıkta unuttuk, biz dönünce size kargo ile göndeririz gibi geçistirici önerileri kabul etmeyin inanın geri gelmeyecektir gelenler şanslı olduklarını unutmasın. Yani yapılması gereken önce güvenlik bunu isteyecek veya ücretini kesip hemen yerine yenisini yaptıracaksınız bu kaçınılmazdır.
  • Kimeleri ” Sahibi bana sadece kapıdan açılıp kapatabildigim uzaktan kumandasız bir C1 anahtar verdi bu arabanın orjinal hali bumu yoksa uzaktan kumandası varmı ” diye soruyorlar evet Citroen ve Peugeot modellerinin uzaktan kumandasız üretilen hiç bir serisi yok bizlere uğrayabilirseniz bu sıkıntı çözülür.
  • Maddi durumu sıkışık olan müşterilerimiz ” kasko yaptırdım ama çok güc durumdayım yedeksiz kullansam sorun yaşarmıyım ben kaybetmiyorum birşey olmaz ” diyerek bilgi rica ediyor. Cevaben evet kullanabilirsiniz hiç birşey olmaz kayıp etmedikten sonra ama arabanız çalınırsa kasko site bir kuruş ödeme yapmayacaktır bu sözleşmenin aslında maddelerin arasında geçer okumadığımız için bilmiyoruz. ( burada karar sizi )
  • Fazla sorulardan biride ” ben, eşim ve kızım ( oğlum ) ortak kullanıyoruz arabayı kimeleri diyor ki 3. anahtar arabaya programlanamaz doğrumu acaba ” Kesinlikle yanlış herhangi bir engel teşkil eden durum söz konusu değildir.
  • Citroen C1 anahtarım uzaktan kapatıp açmıyor pili bittiğini düşünüyorum bana yardım edermisiniz diyecek olursanız bu videoyu izleminizi öneririm. Söz konusu videoda Citroen C1 – Citroen C2 – Citroen C3 ( 2005 yılına kadar ) Peugeot 206 + Peugeot 206+ – Peugeot 307 ( yine 2005 ) yılına kadar hepsinin pil değişimini izleyebilirsiniz.

  • Citroen arabamın anahtarları bagajda veya içinde kaldı diyecek olursanız işte ona sizin yapacağınız hiç bir müdahale yok istanbul içerisindeyseniz bizi arayacaksınız servis yönlendirip sıkıntıyı yarım saat gibi bir sürede halledeceğiz. Bostancı, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, ikitelli, Yeniköy, Tarabya, İstinye, Sarıyer, Emirgan, Bebek, Arnavutköy, Eminönü, Bakırköy, Kağıthane, Çağlayan, Levent, Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Kavacık daha sayamadığımız bir çok semtlere çok kez hizmetimiz ulaştı.

Not: Otopark, Yediemin veya mahallenizde tamamen anahtarları kayıp olmuş Citroen marka arabaların bilgisayar yardımıyla şase numarasıyla uzaktan kumandasıda dahil olmak üzere yapıyor yanınıza getiriyoruz.

Özellikle Citroen C1 ile alakalı kaleme alınan ve bütün bilgilere ulaşileceğiniz yeni ürünlere https://www.immobilizeranahtar.com/citroen-c1-anahtar/ bu adresten ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*