Citroen c4 Sustalı Anahtar Kabı

Bilinmelidirki tüm Fransız araçları Renault – Citroen – Peugeot v.s kullanıcılarına aynı sorunu yaşatmaktadır. Gerek sustalı anahtar gerekse kumandalı anahtar farketmeksizin kısa sürede deformasyon göstermektedir. Servislerde bunları dile getiren müsteriler cevap olarak Fransa`dan yeni anahtar gelecek şeklinde cevap almaktadır. istinye Anahtar sizleri bu şekilde uçuk rakamlar ödetmeden sorunu çözmektedir. Nasıl mı ? Kumandayı veya anahtarı firmamıza getirerek getiremeyenler için kargo imkanı mevcut olmakla birlikte tarafımıza ulaştırırlar. Örneğin Citroen C4 Sustalı Anahtar kabı deforme olan ve kumandasını kullanamayan müsterilerimiz için ekteki resimler örnek olarak sunulmuştur. Kendi merkezimizde çekilen bu resimler tarafımızca etiketlenmiştir ihtiyacı olan herkese gerek istanbul gerekse Türkiye geneli hizmet imkanımız vardır.

38 yorum

  1. 2006 model citroen c4 marka otomobilimin anahtarının tuşları oldukça yıprandı.kabında bi sorun yok.resimlerdeki kumandaların orta tuşunda bagaj kapağı işareti var.ama orjinalinde far simgesi var.aynı tuş takımından temin etmemiz mümkün mü?Ve kabın bana maliyeti ne kadar olur.İlginiz için teşekkürler….

  2. Hakan Bey Citroen C4 Sustalı Anahtar Kabı firmamızda mevcuttur ürün tamamen orjinaldir. Ancak ürünlerimizde bagaj açma logosu mevcuttur sadece duş takımı değil ürün komple verilmektedir nedeni ise tuş takımı kumanda kabı üzerine press baskılıdır değişmesi söz konusu değildir. Fiyatı mail adresinize gönderilmiştir.

  3. 2006 model citroen c4 1.4 sx modeline sahibim sustalı anahtarım ufak bi kaza sonucu tamamen kullanılmaz hale geldi yedek anahtar kullanmaktayım ve gerçekten sıkıcı bir durum. sorum şu ; yedek anahtarı sustalı ve immoblizer sistem anahtara cevirebilmeniz mümkün mü? ve bu bana ne kadara mal olur ? teşekkürler.

  4. Halil bey 2004 model citroen c4 anahtar firmamıza gelirse bir ihtimal tamir yoluna gideriz çünkü elimizde gerçekten çok yedek parçaları mevcut. Ayrıca yedek için öyle bir uygulama yapamayız o kalacak aynen kullanmaya devam edeceksiniz biz sıfırdan sizlere citroen c4 uzaktan kumandalı anahtar yapacağız lakin bu işlem içinde arabanın bizlere gelmesi şart.

  5. Selam hayırlı işler c4 3 butonlu anahtarımı sustası bozulduğu için değiştirmek istiyorum.Ayrıca anahtarım tek yedek yaptırmak istesem ne kadar olur.Teşekkürler

  6. Merhaba 2008 c4 picasso aracım için orjinal olması koşulu ile anahtar kabının fiyatını öğrenebilir miyim? Bu arada ortada far düğmesi var. Teşekkürler

  7. Iyi günler, 2006 model citroen c4üm var. Kumandada deforme yok ama sustası çalışmıyor. Aynı orjinal,sustalı kumanda kabından varmı.? Yeni model istemiyorum orjinal sustalı kumandasından varsa alacagım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*