Citroen Nemo Sustalı Anahtar Kabı ve Pil Yuvası

Citroen nemo araçların sustalı anahtar kabı üretildi biz elimize gelen numuneyi işin uzmanı olarak yakından inceledik. Gerçekten mükemmeli yakalamışlar bizde üzerimize düşüni yaptık stoklarımıza katıp ürünleri temin ettik.  Önce şunu bilmenizi isteriz Citroen Nemo, Peugeot Bipper ve Fiat Fiorino modellerinde yaşanan en büyük problem pil yuvası düşmesi ile birlikte kayıp olmasıdır. Akabinde yaşanan diğer sıkıntıları sıralayacak olursak susta mekanizmasının sağlıklı çalışmaması, kapandığı halde terar açılması yaşanan aksilikler arasında yerini almaktadır. Alakasız bir arızayı daha belirtmek gerekirse bahsi gecen oto anahtarı düşmeye karşı hiç mukavemetli değildir herhangi bir darbeye maruz kaldığında kapıları açıp kapar ancak araç çalışmaz ve göstergede kilit logosu belirir sözünü ettiğimiz logo aracın çalışmayacağını vurgular ki artık immobilizer aktiftir fakat kesinlikle citroen nemo kumandalı tamiri mümkündür.

Tabiri caizse can kurtaran bilgileri sizlere sunduk. Sitemizin takipçileri, google kullanıcıları ve problem yaşayan otomobil sahipleri sıkıntılarının nerede çözüleceğini bilmektedir. Yetkili servis fiyatı 390 T.L olan araba kullanıcıları muhakkakki bu hizmeti beğeneceklerdir. Citroen nemo sustalı anahtar kabı ihtiyacı uzaktan kumanda üzerindeki basma yerlerinin delinmesi sonucu temin edilebilmektedir. Ayrıca  Nemo için her türlü yedek kopyalama işlemide firmamızda mevcuttur gerek kumandalı gerekse kumandasız olarak bu fırsattanda yararlanabilirsiniz.

Eski sürem ve bilgilerin bulunduğu konunun yeni versiyon ve jenerasyonuna https://www.immobilizeranahtar.com/citroen-nemo-anahtar/ buradan ulaşabilirsiniz. Citroen Nemo kullanıcılarının yeni sağlıklı bilgilerle donanmasını istiyoruz.

1 yorum

  1. merhaba 2011 linea active plus aracım var. araba oraya gelmeden anahtar yapma şansınız var mı. ve de uzaktan kumandalı ve kumandasız yedek anahtar fiyatınız nedir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*