Citroen Xsara yedek anahtar

Citroen`in Xsara modeli biliyorsunuz ki diğer araçlara göre birazdaha nadir bulunmaktadır. Sadece Xsara modeline has olan yumurta şeklindeki Citroen anahtar için daha önceleri hizmet veremiyorduk. Şuanda distribütörden almış olduğum bilgiye göre bu hafta içerisinde ürün elimizde olacaktır. Arıza için çok fazla telefonumuz çalmadı fakat kasanın deformasyonu ve susta mekanizmasının bozulmasından dolayı bir hayli şikayet aldık.

Örnekle açıklayacak olursak cep telefonlarının yıpranan kılıfları nasıl değişiyorsa bahsettiğimiz oto anahtarı bir dış kasa değişikliğiyle yenilenmektedir. Citroen`in sadece Berlingo modelinde kullandığı yıldız diğer bir değimle çivi modeli Xsara serisindede tercih edilmiştir. Citroen xsara kumanda kabı tanıtımını yaptıktan sonra konumuza gönerek biraz daha aydınlatıcı olalım istedik. Şuanda piyasada hiç bir şekilde Citroen xsara uzaktan kumanda temini yapılamamaktadır aynı şekilde bizlerde malesef bu araçlara sadece kumanda kopyalama işlemi gerçekleştirememekteyiz o sebepledir ki elinizdeki ürüne iyi sahip çıkın arızalandığında veya kasası deforme olduğunda erteleyici hamlelerle içinden çıkalamaz bir hale gelmesin. 

Net konuşup makalemizi bitirmek istiyorum. Paylaşıp bilgisini verdiğimiz ürünlerin teknik özelliklerini, genel yapısını ve kullanını en ince ayrıntısına kadar anlatıyor sizlerin bilinçlendirmek için çaba sarfediyoruz. Geyen yenilikler, çıkan arızalar, insanların başına gelen olaylar ve bunun gibi enteresan hayat hikayelerini bıkmadan usanmadan yayınlıyoruz. Diğer otomobillerde olduğu gibi Xsara modelindede immobilizer yazılımı vardır ki bu güvenlik önleminin ne anlama geldiğini umarım biliyorsunuzdur.

 

3 yorum

  1. Citroen xsara 2003 model kontak anahtarı uzaktan kumandası çalışmıyor.
    Kapıları manuel açıyorum
    Pil yeni. Yardım istiyorum.
    Teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*