Corsa Anahtarı – Kumanda Sorunu

İstinye Oto Anahtarı & Kilit Sistemleri Piyasada Bir Hayli fayza Bulunan Opel Corsa Anahtarı Artık Sorun Olmaktan Çıkmıştır. Firmamızdan Bu Aracın Gerek Kumandasını Gerekse Yedek Anahtarını Bulabilirsiniz. Kayıp Olmuş – Çalınmış veya Eski Sahibinde Kalmış Anahtarlarınız için Aracınız üzerinde Yapılacak Bir Kaç Dakikalık işlem Bu Anahtarı Etkisiz Hale Getirecektir. Bozuk veya Deforme Olmuş Kumandanız için bizimle irtibata gecmeniz rica olunur Çünkü Kumandaların Tamiratı ve Orjinal Kasaları Mevcuttur. Opel Corsa Kumanda Sorunu – Yedek Anahtar Problemi Yaşayan Tüm Müsterilerimizi Bekliyoruz. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi Veya Kuruluşlar Özen Elektronik Anahtar`da Hiç Bir işlem Gerçekleştiremez.

2 yorum

  1. merhaba, 2003 model corsa 1.7 dti aracımın kumandası bir sabah işe gitmk üzere aracımın yanına geldiğimde çalışmıyordu. elektronikçime gittim kumandadan sinyal alınıyor fakat araç hiç bi tepki vermiyor dedi bunun sebebi nedir bana ne kadara mal olur? zaten sorun büyükse fiyat yüksekse tamir ettirmeden anahtarla kilitten açıp kapamaya devam edicm bu durum çok canımı sıktı. bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim. istanbul kağıthanedeyim.

  2. Ufuk Bey Aracınız Çalışıyor Kumandanız Çalışmıyorsa Kumandada Sorun Olduğu Kesin, Tamiri Mümkün Kumandanızı Kargolayıp Gönderirseniz Anahtarınızı Tamir Edebiliriz. Tamir Ücreti Kumandanın Yenisinin 3`de 1 Fiyatıdır. iyi Günler Dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*