Dacia Duster kartlı anahtar

Dacia duster kart anahtar yaptık

Yazıma başlamadan önce hepinize hayırlı haftalar ve keyifli sürüşler diliyorum. Bir Duster kullanıcısı olarak araçlarımızın makyajlı yeni kasalarında Dacia Duster kart anahtar şekilde üretildi.

Renault Megane 4 – Renault Fluance ve Renault Clio 4 modellerinde kullanılan akıllı anahtar keyles go kart sistemi Duster`a entegre edilmiş yani herhangi bir farklılık kesinlikle yoktur. Yetkili servisler parçalardan elde ettiği kazançtan dolayı her çıkarttığı yeni makyajlı araçlarda immobilizer anahtar sistemini değiştiriyor. Söz konusu yazılım değişikliğiyle bizim cihazlarımıza güncelleme gelene kadar vatandaşlarımızın çaresizliğinden yararlanıp büyük faturalar kesip sırtımızdan besleniyorlar. 

Yeni makyajlı kasa Dacia Duster yedek kart anahtar yukarıda söylediğim gibi cihazlarımıza eklediğimiz lisans sayesinde ortalama 20 dakika gibi bir sürede teslim edilebilmektedir. Dacia duster kart pili 2032 olup pil değişim videosunu da sizler için hazırlayıp konuya gömeceğim bu sayede pili kendiniz değiştirebilecek yolda kalmayacaksınız. 

Artık bunu defalarca anlatmaya gerek duymuyorum çünkü pil bittiğinde aracın yolda kalmayacağını biliyorsunuz çünkü her yazımda dile getiriyorum. Pil bittiğinde Dacia Duster kart anahtar logo tarafı start düğmesine gelecek şekilde start düğmesine basılarak aracı çalıştırabilirsiniz. 

Dacia Duster kart arıza yaptı tamiri mümkün mü ?

Yeni Dacia Duster kart anahtar garantili şekilde tamir edilebilir ürünü bana yollayabilirseniz veya istanbul`daysanız keyless go kartlı anahtar onarılır. Yetkili servise gidip bu sebepten yenisini sipariş etmenize yok. 

İkinci el Dacia Duster aldım yedek kartlı anahtar vermediler huzursuzum ?

Huzursuz olmanız gayet normal şuan ortalama 120 bin t.l olan bir araç alıyorsunuz ve yedeği kimde olduğu belli değil size ait olan bir evin veya arabanın anahtarı neden x bir kişinin elinde olsun yapmanız gereken istanbul içindeyseniz arabayı getirin hemen yeniden kodlama yapıp sizlerin kafasını rahatlatalım eğer isterseniz Dacia Duster yedek kart kopyalama yapıp onuda kahvenizi içene kadar alabilirsiniz. 

Dacia duster kart anahtar yaptık

İhaleden Dacia Duster aldım kapıları kilitli kartlı sistem yerinde anahtar yapabilir misiniz  ?

İhaleden alınan veya sabah beni aradılar eşinin çantasını çalmışlar ve daha önce evin içinde kayıp olan Dacia Duster yedek kart neticesinde İstinye Park alış veriş merkezi otoparkında kilitli vaziyette kalan Duster yerinde kart yapılarak müşterimize teslim edildi yani demem o ki çevre iller Bursa, Balıkesir, Ankara, İzmir, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, İzmit ve Çanakkale dahil olmak üzere istanbul semtleri Tuzla, Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Maslak, Sarıyer, Eminönü, Taksim, Beyoğlu, Ataşehir, Başakşehir, İkitelli, Maltepe, Beykoz dahil olmak üzere sayamadığım tüm ilçelere hizmetimiz vardır.

Dacia duster kart anahtar
Dacia duster kart anahtar görselidir.

Duster sustalı anahtar: Kart modelinde olmayan tabiki caizse bıçak, kama, saplama, çivi ve keser gibi tamir edilen söz konusu uzaktan kumandaların tamamına dönüşüm yapılabilmektedir. Eski ve yeni kasa fark etmiyor. 

Dacia Duster sustalı anahtar fiyatları: Türkiye`de ilk defa tarafımızca yapılıp video ile çekimi yapılan ürünün üç çeşit modeli vardır fiyatları değişiklik göstermektedir konunun altına modelini yazabilirseniz fiyat bilgini sizlerle net olarak paylaşırız. 

Dacia Duster anahtar kabı: İhtiyaç sahiplerinin arabaları  büyük ihtimalle 2010 ve 2015 arasıdır çünkü o tarihlerde üretilen uzaktan kumandaların tuşları deliniyor stoklarımızda mevcuttur. 

Dacia duster sustalı anahtar kabı: Eğer dönüşüm yapmak istiyorsanız size kabı alıp değişiklik yapmayın kesinlikle önermem çünkü niyetten çıkan sahte hediyeler kadar kötüdür eğer heves ediyorsanız orjinal sustalı tercih edin daha kullanışlı ve şıktır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*