Dacia Logan Kumanda kabı

Fransız bünyesinde bulunan Dacia`nın genel yapısından bahsetmeye derek yok tüm parçaları Renault`tan temin edilmiş tasarımı değiştirilerek biraz daha uygun fiyata satışa sunulmaya başlamıştır. Konumuzun dışına taşmadan örnek verecek olursak uzun süre renault traffic, kangoo ve clio kullanıcıları kesinlikle kumanda kabı değişikliğine gitmiştir boş kab değişikliğinin yapıldığını bilmeyenler ise ne yazıkki sipariş ile yenisini getirterek ihtiyaçlarını karşılamıştır. Özetle geçiyorum şunu bilmenizde yarar var artık oto anahtarı denildiğinde akla yetkili servis gelmiyor tüm ihtiyaçlarınız çeşitli firmalar tarafından karşılanabiliyor hemde çok daha ucuza, kısa sürede ve orjinalleriyle,  Dacia logan kumanda kabı için araştırma yapıyorsunuz ki bize ulaştınız bu vesileyle sizlere şunu söylemeliyim ki doğru adrestesiniz firmamızdan sipariş edeceğiniz bu ürünü kendi evinizde  dahi değiştirebilir tırnak darbelerinden dolayı delinmiş, parçalanmış eski anahtarınızdan kurtulup yeni, şık ve güzel bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Sahip olacağınız bu ürünün immobilizer ile uzaktan yakından bir alakası yoktur doğru bir tabir olacaksa cep telefonunun kabı gibi kabuk değişikliğiyle bu gerçekleşiyor dolayısıyla aracın, kumandanın veya herhangi bir özelliğin çalışmaması kaybolması söz konusu değildir.

2 yorum

  1. dacia logan 1.5 2006 model aracımın anahtar kabı bozuldu düğmelerinde sorun yaşıyorum sadece anahtar kabı bulabilmem mümkün mü ne kadara mal olur bilgi verirseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*