Diş Kodu ile Anahtar Kesimi

istanbul elektronik anahtar firmasının mühendistleri tarafından tasarlanan tamamen türk  üretimi olan , Chacka-Bay, Key Qubat makinaları ile artık araçlara yerinde müdahale edilerek herhangi bir parçasını sökmeden kayıp anahtar yapılması mümkün olacak. Araçların kapılarını, kontaklarını söküp parçalama devri bu makinalar sayesinde tarih oldu. Makina tatamen elektronik yazılım ile birlikte mekanik olarak çalışılmaktadır sistemden seçilen araç modeli makinaya girilen anahtar kodu ve on – off tuşu ile birlikte 1000`de 1 hata ile birlikte anahtar kesiliyor kapı ve kontağı kusursuz şekilde çalıştırıyor geriye kalan sadece diagnostik cihaz ( elektronik anahtar kodlama makinası) ile araca kumanda ve çip tanıştırmak tüm bu işlemler maximum 15 dakika sürmektedir. Kurtarıcı, işçilik, arac üzerinde kalıcı izler bırakılmadan temiz hizmet verilerek yapılan işlem  yetkili servislerin hemen hemen tüm problemleri artık bu makinaya sahip olan kişi ve kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

15 yorum

  1. Merhaba
    2003 model e500 anhtarimin elektronik kisminda sorun yok. Benden onceki sahibi metal anahtari degistirmis yani kumanda bozulsa yada aku bitse kapilari bagaji torpidoyu acamiyorum. Metal kismini nasil elde edebilirim. Sase noyu verebilirim gerekirse. Mumkunse ucretini de ogrenebilir miyim.

  2. Murat abi benimde sustalı anahtarım kayboldu yedeği yok aracım 2011 citroen berlingo en kısa sürede dönüş yapmanızı bekliyorum maliyeti ve elime en kısa nekadar sürede ulaşır. Saygılar

  3. İyi akşamlar aracımın anahtarını kaybettim yedek anahtarıda yok aracım otoparkta duruyor kaç gündür kapıları kitli aracım bmw z4 2003 model yedek anahtarı şasi numarasından kopyalayabilirmisniz ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*