Fiat Kontak Anahtarı

istinye Oto Anahtari & immobilizer Sistemleri (0532 637 79 15 )  Özellikle Taksilerde Kullanılan Fiat Albea Piyasada Bir Haylı Fazla Tercih Edilmiştir. Fiat Palio – Fiat Doblo – Fiat Albea – Fiat Ducato Modellerine 15 Dakikada Kontak Anahtarı Yapılır. Tek Butonlu Kumandaya Sahip Bu Araçların Sık Sık Kumanda Arızası Vermesi ve Kumanda Kabının Kırılması Olası Durumdur. Bahsedilen Kumandanın pili yine diger arabalardaki devreler gibi 2032 olup hemen her elektronik marketlerde bulabilirsiniz. Kumanda Tamiri ve Yedek Anahtar Yaptırmak isteyen Fiat Kullanıcılarının bizlerle derhal iletişime Geçmeleri Rica Olunur. İstanbul`un Herhangi Bölgesinde Tamamen Anahtarı Kaybolan Araçlara Servis Hizmetimiz Vardır. Kurtarıcı Problemi ve Zaman Kaybı Olmaksızın Sorununuzu Çözeriz. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara Hiç bir işlem Gerçekleştirilmez.

20 yorum

 1. Merhaba.Bizim albea aracımızın 2 uzaktan kumandalı anahtarından biri çalışmıyor mecburen kapıya takarak açıyoruz kilidi.Bunu tamir ettirmenin maliyeti maksimum ne kadar olur.veya sustalı yapabilirmisiniz anahtarı size yollasam.
  Aracın gelmesi gerekiyormu acaba çünkü ben trabzondayım.

 2. 2012 Fiat Linea aracimin sustali anahtari islandi.
  Uzaktan kumanda kilit sistemi calismiyor.
  Bu konu ile ilgili cozum onerilerinizi ogrenmek ricasi ile

  Kudret ONGUN

 3. selam benim albea aracımın yedek anahtarı yok tek anahtardı onunda buton yeri düştü ve kasasında çatlak var yani yenisi yapılacak osmaniye deyim sadece anahtarı göndersem yenisi yapılabilirmi. okey se 1 çift fiyatı ne olur kaç günsonra alırım saygılar

 4. Şahin bey fiat albea yedek anahtar yapabiliriz Osmaniye`den aracın sigorta kutusunu kargo ile gönderirseniz hallederiz fakat ruhsat sahibi olmalısınız ancak çatlak kasa ve butonun düşmesi yenisini yaptırmanız anlamına gelmiyor sadece fiat anahtarı kargo getirin hatta gönderin dışını değiştirelim tamirini yapalım bu şekilde ucuz yollu sorunu çözelim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*