Focus Sustalı Anahtar

istinye Elektronik Anahtar & immobilizer Sistemleri 0532 637 79 15  Ford Kullanıcılarına Güzel Bir Haber Vermek istedik. Markası ve Modeli Ne Olursa Olsun Tüm Ford Araçlara Orjinal Sustalı Anahtar Uyarlalaması Yapılır.  Araca Herhangi Bir Elektronik Ürün veya Parça Takılmaksızın Ford Fiesta (Yeni Kasa) – Ford Focus – Ford CMax – Ford Connect Modellerine 15 Dakika içerisinde Sustalı Anahtar Yapımı Firmamızda Mevcuttur. Yeni Aynı Şekilde Yedek Anahtarı Kayıp, kumandası Arızalı Tüm Ford  Modellerine Ruhsat Sahibi Olmanız Şartlıyla Anında Yedekleme İmkanı. Ayrıntılı Bilgi icin İletişime Gecmeniz Rica Olunur.

50 yorum

 1. Merhaba, 2000 Model Ford Focus Ambiante Sahibiyim. Orjinal Anahtarını Sustalı Anahtara Çevirmek İstiyorum. Bu İşlem Yapılabilir mi ? Yapılabilirse Fiyatı Ne Olur ? Bilgilendirirseniz Sevinirim…

 2. merhabalar 2007 ford focus sustalı olmayan açıp kapama tuşlu anahtarım var bunu daha modern olan sustalıya çevirmek istiyorum bana maliyeti ne kadar olur?

 3. iyi çalışmalar. 2000 mdel focus ghia aracımın yedek anahtarını sustalı yaptırmak istiyorum. bu konu hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum. ayrıca bu işlem sonucunda anahtarım kapı cam ve bagaj kapağı açma kapama işlemlerini yapacak mı? birde bu işlemi kargo yoluyla halledebilir miyiz ? bu konularda cevap verebilirseniz çok sevinirim.

 4. (MAİLİNİZ TARAFIMA ULAŞMADI) iyi çalışmalar. 2000 mdel focus ghia aracımın yedek anahtarını sustalı yaptırmak istiyorum. bu konu hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum. ayrıca bu işlem sonucunda anahtarım kapı cam ve bagaj kapağı açma kapama işlemlerini yapacak mı? birde bu işlemi kargo yoluyla halledebilir miyiz ? bu konularda cevap verebilirseniz çok sevinirim

 5. Slm lar 2007 model focusuma sustalı anahtarlık yaptırmayı düşünüyorum İzmir de ikamet etmekteyim ne kadara mal olur öğrenebilirmiiyim teşekkürler..

 6. Merhaba,

  2007 model Focus collection aracım var. Kontak anahtarını sustalıya çevirmek bana kaça mal olur. Diğer kumandasız yedek anahtarıda sustalı yaptırmak istersem onun maliyeti ne olur. Bilgi verirseniz sevinirim.

 7. selamlar aracım 2000 model focus ambiante eski sahibi kumandalı anahtarı kaybetmiş yedek anahtarı kullanıyoruz oda kumandalı değil 2 adet kumandalı ve sustalı anahtara ihtiyacımız var istanbul dışı hizmet veriyormusunuz ( araç olmadan yapılabiliyormu ) yapılıyorsada masraflar ve izleyeceğimiz yol hakkında bilgi verirmisizz teşekkürlerrr

 8. Faruk bey ford focus kumandalı anahtar yapımı firmamızda mevcut fakat bu uygulamayı yapabilmemiz için aracınız ile birlikte firmamıza gelmelisiniz immobilizer kopyalama malesef arac üzerinde gerçekleşmektedir. Otomobilin ruhsat sahibiyseniz sadece aracı çalıştıranı bize gönderirsenizde yapabiliriz ancak araba 2000 model ilk önce şase numarasından uzaktan kumandalı sisteme sahipmi ona bakılması gerekiyor.

 9. 2000 model ambiente focus aracımın yedek anahtarı yok. kumandalı olanıda arızalı çalışmıyor.elle açıyorum. yedek anahtar ve kumanda yaptırmak istiyorum. sustalı anahtar fiyatları hakkında bilgi edinebilir miyim ? kolay gelsin..

 10. Merhabalar, benim de 2008 focusum var fakat anahtar uzun uçlu, ben sustalı yapmak istiyorum, bunun için merkezi kilidi değiştirmek gerekiyor mu yoksa sadece anahtar yeterli mi?? bi de fiyatı ne kadar olur acaba?? şimdiden teşekkürler..

 11. iyi çalışmalar 2006 model connect aldık 1 anahtar verdiler ve anahtar ayrı kumanda ayı

  1) tek anahtar mı veriliyor?
  2) anahtarla kumanda birleşiyor mu?
  3) ne kadar yapar kumandalı anahtar, sustalı olursa ne kadar yapar?

  cavaplarınız için şimdiden teşekkürler

 12. 2006 model ford focus hb

  anahtarım sustalı değil ve yedek anahtarım mevcut değil.
  sıfırdan bir sustalı anahtar yaptırmak istiyorum hem kumanda özellikleri kullanılabilecek hemde motoru calıştırabilecek şekilde olmasını istiyorum.

  fiyat verebilirseniz cok sevinirim.

 13. Kadir bey 2006 model ford focus hb sustalı anahtar yapımının ücreti için mail adresinize bilgi verdik yedek olmayabilir sorun değil çünkü programlama yaptığımızda elinizdeki ford anahtar işlevselliğini yitirmeyeceğinden dolayı onu yedeğe ayırabilir hatta iki kişi kullanıyorsanız o şahısa bile teslim edebilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*