Ford Fiesta Yedek Anahtar

Ford Fiesta Anahtarı günümüzde değişiklik göstermiştir. Kumandalı anahtar ile üretilen aracın metal kısmı çiviyi andırmaktadır. Günümüzde sadece servis tarafından yapıldığını inanılan ancak servisinde anahtarcılardan destek aldığı açık bir şekilde ortadadır. Kasa ve dizayn  değişikliğine giden Ford yeni fiestaların anahtarlarınıda değiştirerek 2010 modellerde kumandalı 2011 modellerinde sustalı uygulamasıyla araçları satışa sundu. Filo olarak kiralanan ve emanet kullanılan araçların anahtarlarını kayıp eden bu konuda tedirgin olan müşterilerimize sevindirici bir haber vermekteyiz. 2011 model dahil olmak üzere tüm ford fiestalara yedek anahtar yapılabileceğini hatırlatır bu konuda sizlere destek verebiliriz kesinlikle servislere büyük paralar ödeyip sıkıntıya girmeyin. 15 Dakika içerisinde nerede olduğu bilinmeyen, kayıp aksini düşünecek olursak çalınan konusu gecen anahtarı devre dışı bırakarak çalışmaz hale getirebiliyoruz.

22 yorum

  1. Merhaba, 2009 Ford fiesta titanium ARACIM var, yedek anahtar kayıp ve aktif anahtarımında Kumandası çalışmıyor, ruhsat sahibiyim, Adanadan yazıyorum, ne yapabiliriz, öneriniz nedir

  2. Yücel bey hayırlı günler 2009 model ford fiesta titanium yedek anahtar fiyat bilgisini sizlere paylıştık lakin Adana`dan bizlere bir tane arabayı çalıştıran immobilizer anahtar yollamalısınız ki onun üzerinden uzaktan kumanda ayarlaması yapalım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*