Ford Fiesta Yedek Anahtar

Ford Fiesta Anahtarı günümüzde değişiklik göstermiştir. Kumandalı anahtar ile üretilen aracın metal kısmı çiviyi andırmaktadır. Günümüzde sadece servis tarafından yapıldığını inanılan ancak servisinde anahtarcılardan destek aldığı açık bir şekilde ortadadır. Kasa ve dizayn  değişikliğine giden Ford yeni fiestaların anahtarlarınıda değiştirerek 2010 modellerde kumandalı 2011 modellerinde sustalı uygulamasıyla araçları satışa sundu. Filo olarak kiralanan ve emanet kullanılan araçların anahtarlarını kayıp eden bu konuda tedirgin olan müşterilerimize sevindirici bir haber vermekteyiz. 2011 model dahil olmak üzere tüm ford fiestalara yedek anahtar yapılabileceğini hatırlatır bu konuda sizlere destek verebiliriz kesinlikle servislere büyük paralar ödeyip sıkıntıya girmeyin. 15 Dakika içerisinde nerede olduğu bilinmeyen, kayıp aksini düşünecek olursak çalınan konusu gecen anahtarı devre dışı bırakarak çalışmaz hale getirebiliyoruz.

50 yorum

 1. Merhaba,2006 Ford fiestam arabam için sustalı anahtar yaptırmak istiyorum anahtar modellerini ve fiyatı ile ilgili bilgi verirmisiniz.Yedeknolan anahtarımınyaptırmak istiyorum kargo ile işlem yapıyormusunuz.İyi çalışmalar.

 2. merhaba 2010 ford fiesta 1.4 titanium aracım için sustalı kumandalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyatı takriben ne kadar olur? Teşekkürler.

 3. Merhabalar ford fiesta flair 2000 model arabam için yedek anahtar yaptıracağım ancak kafama bir problem takıldı. Arabayı aldığımda ucu çivi görünümlü kutusunda herhangi bir tuş olmayan anahtar teslim edilmişti. Ancak bu, model araba sahiplerinde üzerinde kilit açma, kapama, ve bağaj olmak üzere üç tuşlu orjinal anahtarı olduğunu gördüm. Acaba bu tuşlara karşılık gelen devre benim araba da mevcutmudur. Böyle bir anahtarın bana maliyeti ne olur.

 4. Merhabalar,
  2006 Model fiestamın kumadalı anahtarını kaybetmiş bulunmaktayım. Yedek anahtarım mevcut. Gene kumandalı olarak programlanmış anahtar fiyatınız nedir?*

  İiy çalışmalar.

 5. Merhaba
  2016 ford fiesta arcımın orjinal anahtarı kayıp oldu. yedek anahtarını kullanıyorum.
  orjinal ana anahtar yapabiliyor musunuz ve eski anahtarın kodunu silebiliyor musunuz?

  Konu hakkında bilgilendirme ve fiyat bilgisi iletebilir misiniz?

 6. merhaba 2012 model ford fiesta arabamın uzaktan kumandalı anahtarını kaybettim yeni uzaktan kumandalı anahtar yapmak kaça mal olur bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar

 7. 2011 model fiesta aracımın yedek anahtarı kayboldu. Yenisini yaptırmak istiyorum. Fiyat ve yapım aşaması konusunda bilgi verebilir misiniz? (Sustalı olup olmaması önemli değil)

 8. Merhaba.Aracımı sattım fakat yedek anahtarını teslim edemiyorum çünkü kayboldu Ford fiesta 2005 modeldi.Yeniden çıkarttırmak için nekadar bir ödeme yapmak lazım.teşekkürler

 9. Merhaba 2013 model ford fiesta aracımda anahtar tesbıt edilemedi diyor. Yeniden sustalı yaptıracak olsak fiyat ne cıkr acaba. Nevsehırde yasıyorum

 10. merhaba, 2006 model ford fiesta aracımın yedek anahtarı bulunmamaktadır. Yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyat teklifi verebilir misiniz ?
  iyi çalışmalar

 11. Aybuke hanım merhaba 2013 ford fiesta anahtar sorunu yaşadıgınızdan eminmisiniz arabada başka bir arıza belirdiyse anahtarı okumaz dolayısıyla ” anahtar tespit edilemedi ” uyarısı alırsınız yeniden bir ford fiesta sustalı kumanda yaptırsanız durum değişirmi inanın bilmiyorum bir kontrol etmek lazım boşuna yaptırmış olmayın.

 12. merhaba 2010 model ford fıesta aracımın kumandası arada tutukluk yapıyor bu anahtarı sustalı tıpe cevirip kopyalamanın maliyeti ne kadardır.

 13. Levent bey önecelikle şunu söyliyelim zaten sizin arabanızın piyasaya sürülmesinden sonra Fiesta modelleri sustalı oldu o şekilde teslim edildi orjinal şekline getirip o şekilde kullanmanız sizin için çok daha güzel olacaktır. ford fiesta sustalı anahtar fiyat teklifini tarafınıza ulaştırdık.

 14. Merhabalar, 2005 model ford fiesta aracim icin sustali anahtar icin fiyat,teslim ve yer bilgisi verebilirseniz sevinirim. Izmitte ikamet etmekteyim.

 15. Merhaba, 2012 model Ford fiesta aracımın yedek anahtarını kaybettim, orjinali var. Yedek anahtar için fiyat teklifinizi alabilir miyim? İyi günler.

 16. iyi günler fiesta 2014 aracımın yedek anahtarı kayıp oldugu için mykey özelliğini iptal edemiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz maliyet ne olur?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*