Ford Fiesta Yedek Anahtar

Ford Fiesta Anahtarı günümüzde değişiklik göstermiştir. Kumandalı anahtar ile üretilen aracın metal kısmı çiviyi andırmaktadır. Günümüzde sadece servis tarafından yapıldığını inanılan ancak servisinde anahtarcılardan destek aldığı açık bir şekilde ortadadır. Kasa ve dizayn  değişikliğine giden Ford yeni fiestaların anahtarlarınıda değiştirerek 2010 modellerde kumandalı 2011 modellerinde sustalı uygulamasıyla araçları satışa sundu. Filo olarak kiralanan ve emanet kullanılan araçların anahtarlarını kayıp eden bu konuda tedirgin olan müşterilerimize sevindirici bir haber vermekteyiz. 2011 model dahil olmak üzere tüm ford fiestalara yedek anahtar yapılabileceğini hatırlatır bu konuda sizlere destek verebiliriz kesinlikle servislere büyük paralar ödeyip sıkıntıya girmeyin. 15 Dakika içerisinde nerede olduğu bilinmeyen, kayıp aksini düşünecek olursak çalınan konusu gecen anahtarı devre dışı bırakarak çalışmaz hale getirebiliyoruz.

50 yorum

  1. Hakan bey merhaba,
    2012 model ford fiesta yedek anahtar garantili şekilde yapılabilir bunun için ruhsat sahibi olmanız gerekiyor yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede teslimatımız mevcuttur. Araba gelmedende yapılabilir böyle bir durumda söz konusudur.

  2. Aleykümselam Abdullah bey 2010 model ford fiesta anahtar kayıp olsa dahi garantili şekilde yapılabiliyor. Yüzlerce müşterimiz bu hizmetten yararlandı sizlerde faydalanırsınız ürünlerimiz orjinal ve garantili olup ücretleride çok uygundur.

  3. Merhabalar, 2014 model ford fiesta yedek anahtarını kaybettim. Yeni yedek anahtar ve elimdeki mevcut anahtarında beynini değiştirmek istiyorum fiyat alabilirmiyim acaba ?

  4. eve giren hırsız yedek anahtarımı çalmış elimdeki orjinal anahtar ve yedeğinini şifresinin değişmesini istiyorum..mumkunmu…maliyetini de bildirirmisiniz lutfen

  5. Merhaba. 2005 model Ford Fiesta aracıma extra olarak sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. Anahtar kabı resimdeki gibi yeni modellerinkinden olsun istiyorum. Yapılabiliyorsa fiyat alabilir miyim? Teşekkürler.

  6. Merhaba 2004 model fiesta aracımın yedek anahtarı yok eskisini sildirip yerine 1 adet de yedek yaptırmak istiyorum fiyat Hakkı’nda bilgi verir misiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*