Ford Fusion Anahtari

İstinye Oto Anahtarı & immobilizer Sistemleri Sarıyer Ford Fusion Kullanıcısıysanız Anahtar veya Kumanda Probleminiz Artık Sorun Olmaktan Çıktı. Kayıp Olan Anahtarlarınız Araç Üzerinden devre dışı bırakılabilir veya isteğiniz Doğrultusunda Sizlere Yeni Anahtar Kodlanabilir. Ford Fusion Yedek Anahtar veya Sustalı Anahtar Yaptırmak için Bizimle iletişime Geçiniz. Otopark veya Alış Veriş Merkezlerinde Mahsur Kalan Anahtarı Kayıp Olupta Çaresiz Kaldığınz Durumlarda İstinye Elektronik Anahtar 7/24 Saat Hizmetinizdedir. Araca Olduğu Yerde Müdahale Edip Yedek Anahtar Yapabiliriz. Servislere Çekici ile Görürülüp Günlerce Bekletilen Müsterilerimize 1 Saat içerisinde Yeni Anahtarını Veriyoruz. istanbul Bölgesine 7/24 Servisimiz vardır. Türkiye Bölgesine Anahtar ve Kumanda Gönderilir. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara Hiçbir işlem Gerçekleştirilmez.

17 yorum

  1. Merhabalar ben Şevket 2017 model Ford Fusion bir arabam var niye uzaktan kumandasını anahtarını kaybetmişim arabayı da Yurtdışından getirdiğim için çok mağdur durumda ne yapabilirim bize nasıl yardımcı olabilirsiniz arabanın ruhsatı benim üzerime

  2. 2007 ford fusion yedek anahtar kopyalatmak istiyorum. Ancak istanbul dışındayım.İşleyiş ve fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz. Araç ruhsat sahibiyim.

  3. Merhaba 2004 model fusyonum var yedek anahtarım var fakat 200m sonra araç stop ediyor yenisini yaptırma maliyeti nedir birde elimdeki yedek anahtar sadece otopark için gecerliymiş dogrumu teşekürler iyi çalışmalar

  4. Merhaba Ford fusion 2009 1.4 TDCI anahtar ve yedek anahtarı sustalı anahtara çevirmek istiyorum. Yedek anahtar kumandasız onu da kumandalı olarak yapılabilir mi?

    Teşekürler…

    İyi çalışmalar…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*