Ford Mondeo Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Ford Mondeo Araçlarınızın Gerek Kumandasını Gerekse Orjinal Anahtarını Bizden Temin edebilirsiniz. Sustalı Anahtar Yapımı Dahil Olmak Üzere Eski Kumanda Ve Anahtarınızı Araç Üzerinden Silerek Etkisiz Hale getirme veya Sadece Yedek Anahtar Yaptırma gibi Her Türlü işlemleriniz Tarafımızca Yapılır. immobilizer Kodlama Makinalarımızla Bir kaç Dakikada Aracınıza Yedek anahtar Sustalı Anahtar yaptırabilirsiniz. Tek Anahtar kullanımının Büyük Bir Risk Olduğuğunu Hatırlatır Önlemini almanızı rica ederiz. Özellikle Kaskolu Araçlarda Yedek Anahtarı Olmayan Araçlara işlem Yapılmaz ve bedeli ödenmez. Ford Mondeo – Ford Focus – Ford Fiesta – Ford Connect V.b Tüm Ford Modellerine Orjinal Sustalı Anahtar veya Yedek Anahtar Yapılır. Ayrıntılı Bilgi için iletişime geçmeniz Rica Olunur. İstinye Elektronik Anahtar Ruhsat Sahibi Olmayan Kişilere Hiçbir işlem Gerçekleştirmez.

4 yorum

  1. iyi çalışmalar, sitenizi ilgi ile takip etmekteyim. Sizlere iki ayrı araç hakkında danışmak istiyorum.
    1. Benim 1999 model Ford Mondeo aracım var. Anahtarı çivili tip diye tabir edilen model, 1 adet uzaktan kumandalı anahtarım ve immobilizer çipi kayıp olan 1 adette kumandasız anahtarım var (kumandasız anahtar eşimde duruyordu galiba çipi düşmüş aracı çalıştırmıyor.) Sustalı tip kumandalı anahtar yaptırmak isityorum ve ayrıca öbür anahtara çip tekrar takılabilirmi yoksa yenisiniyani kumandasızını yaptırmak isterim. Fakat istanbul’a gelmem mümkün değil nasıl yaptırabiliriz. Fiyat ve bu konuda bilgi istiyorum. (ayrıca aracım eşimin üzerine kayıtlı)

    2. Bacanağıma ait 1999 model Renault Clio RXE Hb araç var. Bu aracın kumandasız anahtarı var. Aracı ikinci el aldığımız için başka anahtarı yok. Bu araca kumandalı anahtar olur mu olursa fiyatı ve gerekli bilgileri gönderirseniz memnun olurum.

    Her iki araçta benim adıma olmadığı için nasıl bir yol izlememiz gerekli. Ayrıca kredi kartı kabul ediyormusunuz. Taksit imkanınız varmıdır yoksa nakit mi çalışıyorsunuz.

    Bu konularda mail yoluyla dönüş yaparsanız memnun olurum.

  2. Ümit bey Ford mondeo sustalı anahtar yapımı icin aracı çalıştıran mevcut anahtarı tarafımıza gönderin o sorunu çözelim. Renault Clio anahtarı icin uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi takılması gerekiyor o araca herhangi bir uygulama yapamayız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*