Ford Transit Anahtarı

İmmobilizer Anahtar ve Kumandalarında hizmet kalitesi ile birinci sırada yerini koruyan  İstinye Anahtar  Ford Transit  Anahtarı yaptırmak istediğinizdede  başvuru yapacağınız yetkili firmalardan birisidir. Teknik özellikleri çivi diye tabir edilen bazı paketlerde Mavi kafa kumandalı anahtar bazılarında ise kumandası ayrı bulunan modelleri mevcuttur.

Özelikle kullanılmış araç aldığında genelde yedek anahtarı kayıp, bizide vermediler gibi cevaplar alındığını hepimiz bilmekteyiz ki böyle bir durum olmasada siz kendiniz kaybetmiş olabilirsiniz.  En kısa sürede anahtar yaptırmanız ve eski anahtarı etsisiz hale getirmeniz elbette lehinize olacaktır. Olası ihtimalleri düşünecek olursak  bir hırsız anahtarlarınızı çalabilir ve içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu ve benzeri durumlar mesleğimiz gereği ne yazıkkı devamlı karşımıza çıkmaktadır.

Ford Transit Anahtarı çalındı ne yapmam gerekiyor ? En kısa sürede bir immobilizer anahtar yapan firmayı arayıp durumu bildirmeniz gerekmektedir. Anlık olarak yapılacak işlemde anahtar ektisiz hale getirebiliriz siz aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu sadece elektronik ortamda yapılan kısa süreli bir işlem olup kesinlikle aracın herhangi bir yerini söküp toplamaya gerek kalmadan yapılmaktadır.


Tabiki Ford Transit’de sadece yedek anahtar hizmeti vermiyoruz, modeli ve markasi ne olursa olsun  tamamen kayıp olduğunda dahi  24 saat servis aracımız ve teknik ekibimizle  araca bulunduğu yerde müdahale ederek çok kısa bir sürede anahtarınızı yaparak tarafınıza teslim ediyoruz. Üstelik art niyetli kişilerce çalınan, kayıp olan  veya tarafınıza teslim edilmeyen anahtarları aracınızın beyninden iptal ederek tehlikeleride önlemiş oluyoruz.  İmmobilizer Anahtarın lideri İstinye Anahtar uygun fiyat, orjinal ürün ve anlık servis hizmeti ile  24 saat aktif  durumdadir.

10 yorum

  1. 2009 model ford transit kumandaya su kaçtı, yedek anahtar ile çalışıyor fakat bu mavili olanın immobilizer midir nedir o kısmını yapıyor musunuz veya yenisin fiyatı nedir ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*