Hakkımızda

 

 

Çelik Elektronik Anahtar Otomobil Anahtarlarında Gelişen Teknoloji Ve Tecrubemizle  Sektörde Yüksek Kalitemizle Müsterilerimize 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Servis imkani Sunmaktayız. Gerek Elektronik  Gerekse Mekanik Her Türlü Otomobil Anahtarları Ve Kumandalarını Kaliteli Ve Güvenli Olarak  Tamir Edip Kopyalayıp Sizlere Teslim Etmekteyiz.  Bizler Aracınız Hangi Marka Ve Model Olursa Olsun  Aynı Gün Hatta Bir Kaç Saat İcerisinde Sizlere Servislerden Daha Makul Fiyatlarda Her Türlü Elektronik Anahtar immobilizer Anahtar Yapıyoruz.  Bariyer Ve Kepenk Kumandaları – Orjinal Araba Anahtarları Hakkinda Destek Verebiliyoruz.

BELGELERİMİZ

 • USTALIK BELGESİ
 • KALFALIK BELGESİ ( PERSONELLERE AİT )
 • ANAHTARCI VE ÇİLİNGİR BELGESİ
 • ÖDEME KAYDEDİDİCİ CİHAZLARA AİT LEVHA
 • İŞLERİ AÇMA VE ÇALIŞTIRMA RUHSATI

 

PERSONELLER

 • Murat ÇELİK       (Teknik Servis & Elektronik )
 • Ahmet ÇELİK      (Teknik Servis & Mekanik)

Not: Firmamız Kale Kilit A.ş ve Kale Kilit Diş Ticaret A.ş ( Parmak izli elektronik Kilit grubu ) yetkili servisidir. Ayrıca oto anahtari ve immobilizer işlemlerinde ülkenin dört bir yanında mağdur olan insanlara destek vermektedir. 

29 yorum

 1. Habip bey Şanlıurfa bölgesine çok hizmet ettik etmeye devam ediyoruz sizlerde memnun kalırsınız hiç merak etmeyin Volkswagen polo sustalı anahtar fiyat bilgisini mailinize ulaştırdık ürünümüz orjinal kalitesinde olup görüntüsü mükemmeldir.

 2. Merhaba ,
  2014 polo yedek anahtar kayboldu . şifreyi değiştirmeden ikinci bir anahtar yaptırmak istiyorum . Fiyatınız nedir ? Araçla beraber gelmem gerekiyormu ? İyi günler dilerim .

 3. Sa 2008 Laguna anahtarlar arada tutukluk yapıyor tamir yada yenisi nasıl olur fiyat alabilirmiyim ve yeriniz nerde teşekkürler.laguna 2 araç bu arada

 4. kolay gelsin albea active 2010 model kumandalı anahtarı kayıp yedek anahtar var kumandasız kumandalı anahtar maliyeti ne kadar olur sistem komple mi değişir yoksa var olan sisteme göremi yapılıyor

 5. Merhabalar;
  Murat/Ahmet Bey; 2009 Model Honda CR-V aracımın anahtarını Sustalıya çevirmek istiyorum. (Anahtar da iki tuşludur.) Malum Honda bu anahtarları bizleri Çakı taşıtmamak için Tasarlamış olsa da ben vazgeçiyorum. Efendim size Zahmet bir Fiyat bilgisi almam mümkün müdür? Şimdiden Teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*