Honda Hrv Anahtarı

Honda`nın mütevazi ve şirin araçlarından biri olan hrv modelinin anahtarı 5 dakika içerisinde programlanarak müşterimize teslim edilmiştir. Daha önce volkswagen golf aracına yedek yaptığımız müsterimiz aracını takas etmiş ve aldığı aracın yedeğini hemen yaptırmak isteyen müşterimizin arızalı olan uzaktan kumandasıda onarıldı. Kendisine yetkili servisten 450 t.l fiyat verildiğini dile getiren müşterimizin bu işi yukarıda belirttilen ücretin yarısından daha uyguna halledilmiştir.

Honda hrv anahtarı için Japonya`dan sipariş edilen ürün ülkemizde 15 gün yerine 5 dakikada orjinaliteden taviz verilmeden daha uygun fiyata yapılıyorsa bir vatandaş olarak ihtiyaç duyulduğunda bu hizmeti kendi milli sermayemizi yurt dışına göndermeden halletmek boynumuzun borcu olsa gerek ki bu hepimiz için olması gereken bir davranıştır. Nasıl olurda bir  hrv anahtarı 450 t.l olur bu nasıl bir sömürgedir zihniyettir bilmiyoruz fakat amacımız gelişen teknojiyi takip ederek kaliteyi, ucuzu ve orjinaliteyi sunmak bu şekilde mesleki tatminin doruklarına ulaşmaktır.

4 yorum

  1. Merhaba 2006 model honda hrv marka aracımın anahtarını kaybettim bu sorunu nasıl ve ne kadara halledebiliriz.Teşekkür ederim.( yedek anahtarıda yok)

  2. Sinan bey tabiki nedemek her zaman her şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz herkese bunun için iletişim bölümünde telefon numaramız var arayın yardımcı olalım sorun nedir anlatın bize veya buraya yazın fark etmez ne gerekiyorsa yaparım. Honda hrv yedek anahtar için harika denecek kalitede ürünlerimiz var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*