Honda Kumanda Kabı

Ekte görmüş olduğunuz honda kumandalarının anahtarlıklara takılma yerleri kırılmaktadır. Bunun yanı sıra pil yatağının deforme oluşu en ufak bir darbede pilinin kurtulup düşmesi sonucu kullanıcılara sorun yaşatan bir modeldir. Ürünümüz göründüğü gibi orjinal ve şık bir görüntüye sahiptir. Pil yatağı sorunundan dolayı arka tarafı kapalı üretilerek problem giderilmiştir. Piyasada çok sayıda bulunan honda grubunun hemen hemen tüm araçlarında kullanılan bu ürün taşıma zorluğu ve arızasından dolayı yenilenmemelidir. Türkiye`nin her bölgesine kargo ile Maximum bir günde teslim edilerek ürünümüze sahip olabilirsiniz.

19 yorum

 1. selam
  size honda kulüpten ulaştım, 2000 model honda civic 1.6 ies ve desi alarm var , ikisini tek sustalıda birleştirmek mümkün mü? Fiyat ne olur?
  teşekkürler.

 2. selam uzun süreden beri bu kumandadan arıyorum , aynen anahtar takılma yeri kırık ve pil yatağıda bantlı yoksa düşüyor benim aracım 2003 honda civic kumanda kabı resimdeki gibi birebir aynı olmasına rahmen başka firmalara sipariş verdiğimde sizinkine uymaz diyorlar piyasada da bulamassınız diyorlar kumanda kabın arkasında pil yuvası var çevirilerek açılıyor üzerinde CR2025 yazıyor iki butonlu uyar diyorsanız hemen sipariş vermek istiyorum teşekkürler.

 3. iyi akşamlar honda civic 2006 kumanda kabının fiyatını öğrenebilirmiyim ayrıca sizin sitedeki kumandanın üzerinde üçüncü düğme var üstünde bagaj kapısı resmi var o bir işe yarıyormu bendeki orjinalinde 2 düğme var

 4. Lokman bey merhaba hayırlı akşamlar 2006 model honda civic kumanda kabı fiyatı için tarafınıza teklif gönderdik oradaki resimde öyle denk gelmiş bagaj 2009 yılından sonra Honda`lara eklendi siz iki butonlu alacaksınız yine o şekilde devam etmelisiniz.

 5. Merhabalar,
  Honda iki butonlu kumanda kabı almak istiyorum. Fiyat, kargo fiyatı ve nasıl ödeme yapabilirim. Bilgilendirirseniz memnun olurum. Hayırlı işler.

 6. Merhaba, honda civic vtec 2004 model aracım var. Resimdeki gibi kumandaya ihtiyacım var. Fiyatı nedir acaba ? Nasıl sipariş verebilirim? Bir de aynı olduğunu uyucağını düşünüyorum fakat uymazsa geri iade edebiliyor muyuz?

 7. 2004 model Honda civic araçım var. Uzaktan kumandam anahtarlık yerinden kırıldı. Kumanda kasası almak istiyorum. Fiyatı öğrenebilir miyim? Ayrıca kumandanın menzili de çok kısa bu konuda birşey yapılabilir mi?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*