Honda Uzaktan Kumandalı Anahtar İçin Tuş Takımı


Uzun zamandan beri beklenen bir ürünün gelişini sizlerle paylaşmak istedim.  Honda uzaktan kumandalı anahtar kabı için gelen tuş takımı tüm honda kullancılarının dikkatini çekip beğenisini kazanacak kanısındayım bunun nedeni bir çok müşterimizin bu konu hakkında telefon açıp yardım istemesidir. Yıllarca kullanılan honda uzaktan kumandaların tuşlarının üzerinde bulunan kilit aç, kilit kapat ve bagaj logolarının silindeği görülmektedir. Artık yeni ürünlerimiz arasındaki yerini alan honda kumandalı anahtar tuş takımı sayesinde ürününüzü sıfırlayabilir yeni hale getirebilirsiniz.

Yukarıda görmüş olduğunuz kumanda kutusu ve tuş lastikleri Honda jazz, honda civic, honda city, honda accord modelleri için uyumludur. Türkiye`nin her yerine tarafımızca kargo edilir dilerseniz. İstinye anahtar firması olarak yeniliklerle daima sizin karşınızda olmaya devam edeceğiz şunu bilmelisiniz ki bu ürünler direkt olarak kullanı menfaatine üretilen ucuz ve kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlerin değişimi gayet basit ve kolaydır honda uzaktan kumanda pil değiştirme işlemini yapan bir kullanıcı gönül rahatlığıyla monte edebilir yeni haline dönüştürebilir.

4 yorum

  1. Merhabalar,
    Honda Jazz (2005) arabamın anahtarına, mevcut cenmax alarmı ekleterek, sustalı anahtar şeklinde kullanmak istiyorum.Antalya’da oturuyorum.
    Mümkün ise maliyeti ve teslim süresi ile ilgili bilgi rica ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*