hyundai Accent Anahtarı

hyundai-Accent_Sedan_06Özen Oto Anahtarları & Kilit Sistemleri Türkiye Piyasasında Bir Hayli Fazla olan Hyundai Accent Marka Araclarınız Anahtarlarının Kesin Çözüm Adresi Özen Elektronik Anahtardır. Hyundai Accent Otomobilinize Yedek Anahtar yapabilir Aracınızın Şifresini Değiştirebilir veya Komple Kayıp Olan Otonuza Olduğu Yerde Müdahale Edebiliriz. Her Türlü Soru ve Sorunlarınız icin Bizimle iletişime gecmeniz Rica Olunur. Özen Elektronik Anahtar Ruhsat Sahibi Olmayan Araclara Hic bir Müdahalede Bulunmaz.

20 yorum

  1. Merhabalar evet hyundai araçların hepsi malesef alarm sistemi takılırken şöför kapısının döşemeleri sökülüyor. Oraya merkezi kilit pompası koyuluyor aksi halde mekanik çevirdiğinizde dört kapı kılıtlenir iste anahtarsız yani kumanda ile kapatmaksa söz konusu o işlemin yapılması şart hyundai accent yedek anahtar araba gelirse programlanır.

  2. merhabalar bende 2008 model acsent era var kontak gı çevirdiğimde sanki biryerlere takılıyor iki üç sefer ileri geri yaptığımda çalışıyor ne yapabilirim.poroblem anahteramı yoksa yuvasındamıdır.yuvasındaysa fiyatı ne kadardır .selamlar.

  3. Merhabalar;

    2001 model hyundai accent 1.5 GLS arabam var. Orjinal kumandası çalışır vaziyette ancak kumanda kabı parçalandı. Bana kumada kabı lazım. Nasıl temin edebilirim ve fiyatı ne kadar acaba?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*