Hyundai accent blue anahtar kumanda dış kabı

Hyundai accent blue anahtar dış kabı

Hyundai accent blue sedan araçların en çok satılan modellerinden birisidir. Sizlere bir kaç ay önce Blue modelinin anahtar yapısını anlattık izah ettik şu sıralarda ise sözünü ettiğimiz Accent blue modelinin kumanda dış kabı sorununu ele alıp açıklama yapacağız. Aslında öyle uzun uca gitmeye gerek yok daha önce hyundai i20 anahtar sunumu yapmıştık orada bildiğimiz herşeyi paylaştık fakat bu başlığıda accent blue kullanıcıları için özellikle açtık.  Birkere Accent Blue modellerinde bagaj açma bulunmuyor bazılarında olsada bazılarında yok orta tuşuna ” accent ” yazıp tasarımı noktalamışlar. Kücük, kullanışla ve görüntüsü gerçekten hoş olan accent blue anahtar kalite bakımından malesef biraz zayıf basıp açma mekanizmasının zamak olması uçların kırılmasına sebebiyet veriyor herhangi bir vida, civata veya geçme yapılmadığından dolayı açılıp değişim yoluna gidemiyorsunuz tamamen dış kabı takas edilmesi kaçınılmaz bir yol oluyor. Devam edecek olursak bir diğer mide bulantası tuşlarının telinmesi çok elastik ve yumuşak tercih edilen malzemenin delinmesidir. Deformasyon gerçekleştiğinde yine alternatifimiz malesef bulunmuyor onun içinde dış kabı tasarı kaçınılmaz sondur. Barkot bulunan kapağı kaldırdığınızda ürünün pilini değiştirebilirsiniz pil kodu ” 2032 ” zaten standart artık bütün araba anahtarları bu pili kullanıyor üzerindede zaten tüm bilgileri mevcut. Değişimi yaptıktan sonra araca tanıştırmanıza aktif etmenize gerek yok bastığınız anda çalışma gerçekleşir.

İmmobilizer Hyundai Accent blue anahtar kopyalama yaptırmak istiyorsanız bunun için araba ile gelmeniz şart bilgisayar baglantısı yapmadan çağaltma olmuyor. Bütün başlıklarımızın altında mutlaka belirtiyoruz özellikle kaskolu araçları yedeksiz kullanmayın çalınırsa veya kapının önünden araç giderse hiç bir hak talep edemezsiniz. Kiralama şirketleri tarafından bünyesinde bulundurulan otomobilleri zimmetlediğiniz personellerinizinde kayıp etme ihtimali var bu yüzden tarafınıza yüksek fatura girisini engellemeniz adına bizlere ulaşmanızı önemle rica ediyoruz. Kafanıza takılabilir belki şunuda belirtelim hyundai araçların tümü kumandasız yedek kabul ediyor yani eşinize, cocuğunuza veya şöförünüze verme ihtiyacı belirirse kumandalı olanlar tabiki biraz daha yüksek maliyetli o sebeple sadece çalıştıran kumandasız isteyin bu sizin yine kesenizden az ücretin çıkmasına vesile olacaktır. Uzaktan kumandanın elektronik arıza ihtimali çok zayıf olan bu ürünün yaşandığı taktirde tamir edilmeside mümkündür buda hafızanızın bir kenarında mutlaka bulunsun. Tamamen kayıp olmuş veya ihale yoluyla tarafınıza geçmiş aracların bir civatası dahi sökülmeden yerinde müdahale hizmetiyle yine tercih edilebilir özelliğimiz mecuttur. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor tüm internet severleri saygı ile selamlıyoruz.

 

9 yorum

  1. Ahmet bey fiyat yazdıgımız zamanlarda oldu inanın artık baş edemez hale geldik mesela size hyundai accent blue anahtar kabı fiyatını burda versek bakıyorlar üç beş kuruş etmeyecek ürünleri bizim verdigimiz fiyatın altına vermeye çalışıyorlar o yüzden müsterilerimizle birebir iletişime geciyoruz.

  2. Merhaba hyundai accent blue 2015 diğer anahtar kayıp kumandalı immobilizer kaça yaparsınız Not 1 tanesi duruyor kumandalı yedek kumandalı istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*