Hyundai accent blue anahtarı

Yılın en çok satan araçlarından Olan Hyundai ” i serisi ” sonrası Accent Blue modeliyle karşımıza geldi. Öyle garip bir duyguki bu işle uğraşmaya başladığım günden beri tabiri caizse bir tik oldu bende kimi görsem hemen elindeki oto anahtarı dikkatimi çekiyor hemen bakıyorum acaba kırıkmı, acaba üzeri delik mi hatta acaba uzaktan kumandalı olanı kayıp ettiğe sadece mekanik olarak mı kullanıyor böyle bir durum hissedersem hemen uyarıyor gerekli müdahalemi yapıyorum.

Kendi arkadaşım Accent Blue modelini kapının önüne çekince kendi kendime ” şükürler olsun ” dedim.  Biraz muhabbet ettikten sonra müsade edersen programı bağlayalımda şu aracı bir  test edelim sende bir tane daha fazla hyundai accent blue anahtarı sahibi olmuş olursun olurmu bir mahsuru var mı diye sorduktan sonra programı çıkartıp araca bağladım. Çok hafif bir dış değişim gösteren hyundai anahtarının i20 ve i20 modeliyle aynı olduğunu bizzat kanaat getirdim. Bilgisayardan immobilizer kategorisini seçtiğimde aynı güvenlik yazılımını kullanarak uygulamayı başarılı bir şekilde kapattık. Taksilerdede tek tük kullanılmaya başlayan Hyundai Blue önümüzdeki günlerde ne tür problemlerle karşımıza gelecek şimdilik bilmiyoruz haberimin mutlaka faydalı olacağından eminim çünkü şahsım olarak yapmış olduğum araştırmalarda blue için herhangi bir bilgi paylaşamı olmamış.

Daha bu araç trafiklerde gezmeden önce Hyundai accent blue modelinin kumanda kasası bizlere ulaştı yani kırılma, bozulma hatta susta mekanizmasının arızalanması durumunda direkt olarak sizlere hizmetimiz var bunu aklınızdan çıkartmayınız. Ortalama 390 lira gibi bir ücretle kısaca belirttiğim arızaları ortadan kaldırmaya çalışmayın mutlaka bir ince araştırma yapın çünkü artık insanlar bir asma kilit için bile araştırma yapıp ona göre alış veriş yapıyorlar.

  • Hyundai Accent blue katlanabilir yani sustalı anahtar kullanmış arıza durumunda kesin çözüm mevcut
  • Yine aynı şekilde accent bule modeline yaptığımız programlamada kesinlikle bir teyb ve beyin arızası söz konusu değildir ( kulaktan dolma bilgilerdir )
  • Diğer araçlarda olduğu gibi Blue modelindede kayıp olan etkisiz hale getirildikten sonra iptal edilir yerine yenisi programlanıp araç aktif halde teslime hazırlanır.
  • Otomobil geldiğinde maximum süre 45 dakikadır aksi bir  durum söz konusu değildir.
  • Ruhsat sahibi olmayan kişilere kopyalama ve yedek v.s hiç bir hizmetimiz yoktur.

 

20 yorum

  1. Öncelikle iyi çalışmalar hayırlı günler. 2012 model accnet blue dizel araccım var. Elimde yedek anahtar var fakat aracı çalıştırmıyor vede kilit sistemi tuş ile çalışmıyor. İmmobilizer da problemmi var. Orjinal anahtar çalıştırıyor. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  2. Turgay bey hayırlı günler aracı galeriden satın aldıysanız eğer arkasına takıp yedek diye veriyorlar millete bu ara çok sık başımıza gelmeye başladı. 2012 model hyundai accent blue uzaktan kumandalı anahtar fiyat teklifini tarafınıza ulaştırdık kontrol edebilirmisiniz.

  3. Merhaba Hyundai Accent blue aracımın yedek anahtarı var lakin sadece yalın anahtar olarak var.Sustali uzaktan kumanda taktırmak için fiyatınizi alabilir miyim?

  4. Murat bey hayırlı günler öncelikle şunu söyleyeyim aracın kendi orjinal yazılımında zaten uzaktan kumanda sistemi bulunuyor lakin Hyundai accent blue anahtar kayıp oldu ise sadece immobilizer kodlama yapılarak çalıştırılıp sahibine fiyattan kaçmak için teslim etmişlerdir arabayla gelirseniz hallederiz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*