Hyundai Accent Sustalı Anahtar

Hyundai Accent Sustalı Anahtar 0532 637 79 15  istanbul Maltepe`den Bizi Arayan Hyundai Accent Kullanıcısı Yasin Bey`e Yaptığım Sustalı Anahtarı Sizlerle Paylaşmak istedim. Sınırlı Sayıda Fuar Merkezinden Temin Ettiğimiz Yeni Nesil Bu Anahtarlar Çok Şık ve Kalitelidir. 2010 Hyundai i30 Anahtarı ile Görüntü ve Kalite Olarak Birebir Olan Resimdeki Ürün Elimizde Mevcuttur. Bu Uygulama Hyundai Accent Era – Hyundai Accent – Hyundai Getz – Kia Cerato – Kia Sportage Modellerine Rahatlıkla Uygulanabilmektedir. 

Bir kaç sene önce kaleme aldıgım Hyundai accet sustalı anahtar konusunu güncellemekte yarar görüyorum.  Sene 2006 tabiki yazılımlar ve teknoloji çok degisti her geçen gün yeni kasalar piyasaya sürülüyor. Yukurıda gördügünüz gibi hyundai eskiden uzaktan kumandasız olarak ülkemize soktugu Accent modelinde artık yandan basmalı dedigimiz kumanda tercih etti. Aşagıdaki videoyu izlediginizde daha iyi anlayacaksınız tabiki bir kullanım yolaylı var sonuçta artık bir dogan ve şahin gibi kapıya sokup kapi kilitlerine müdahale etmiyorsunuz fakat cep delme sorunu hala devam ediyor bu sebepledirki kendimizi yenilige hiç kapatmıyor uygulamalarımı her daim degiştirip geliştiriyoruz.

Era`nın sıfırı şuanda varmı bilmiyorum üretimden kalktıgını düşünüyorum bunun yerine Accent Blue altında modelle satışa devam eden hyundai artık sustalı uygulamasına geçti bizler orjinal yazılımı eskilere nasıl uyum saglattırırız işte bunun peşine düştük ve başardık Youtube`deki videolarıma her gün bir yenisini ekliyor sitemizi takipcilerine güzel faydalı sunumlar yapıyoruz.  Dilerseniz soru cevaplarla kafanıza takılan soruları sorup cevaplıyayım bu sorular bize her gün telefonda merak ettiklerinizin bazılarıdır.

  1. Hyundai accent arabam var bahsettiginiz gibi çok kullanışsız ve cep deliyor gelmeden hizmet alabilirmiyim ?

Cevap:  Evet ülkemizin neresinde olursanız olun araba gelmeden katlanabilir yeni nesil bir araba anahtarına sahip olabilirsiniz.

2. Araba gelmeden bir tane daha aynısından yapabilirmisiniz benim gelme şansım yok çok çalışıyor ve size bayagı uzaktayım ?

Cevap: Araba gelmeden yapılabilir ancak ozaman şöyle bir yol izliyoruz. Siz bize anahtarı yolluyorsunuz tabiki iki gün arabayı kullanmayacaksınız bir gün gidiş bir gün geliş süre bukadar biz içine kumanda ve immobilizer yazılımını koyuyoruz mekanik metal ucu açıyoruz siz orada serviste tanıştırma yapıp kullanıma başlıyorsunuz.

3. Diyorlar ki kasko ve sigortada sorun yaşarsın hatta belli bir zaman sonra dagılıyor verilen parada çöp oluyor dogrumu ?

Cevap: Kesinlikle hayır birkere kullandıgınız sürece garanti veriyoruz ayrıca kasko ve sigortada sorun yaşamanız icin arabaya ait olmaması logosu farklı, dişleri farklı hatta kumandasının alakasız olması gerekiyor yani böyle bir şey söz konusu bile olamaz.

4. iş yerine gelsem bu işlem nekadar sürer arabamı yeni aldım bana verilmeyenide silebilirmiyim endişelerim var ?

Cevap: Yeni araba alan bütün müşterilerimize zaten bu hizmeti veriyoruz bu sizin lehinize yaptıgımız en yararlı eylemlerden birtanesidir. Kopyalama ve üretim konusuna gelince ortalama 20 dakika sürer buda sizin günlük yaşantınızdaki işlerinizi olumsuz etkilemeyecektir.

5. Pazar günü açıkmısınız malum hafta icin gelme şansım yok ?

Cevap: Evet pazar günü açıgız telefonla destek ve bilgi alırsanız geldiginizde sizlerinde işi mutlaka hallolacaktır.

6. Biraz alakasız olacak ama yandan basmalı uzaktan kumandamın pili bitti nasıl bir yol izlemeliyim..

Cevap: Uzakta kumandanın arkasında yıldız kücük başlı bir civata var onu sökün arka kapagı alınsonra uzaktan kumanda mekanizmasını göreceksiniz onun tırnaklarını hafif kastırarak ( 1220  numaralı pili ) temin edip degiştirme islemini başarı ile gerçekleştirin.

Benim aklıma gelenler şimdilik bukadar yazımı sonlandırıyor huzurlarınızdan çekiliyorum. Sizlere yeniliklerle gelmeyi o kadar çok seviyorum ki başardıgımız güzel uygulamaları yayınlarken çocuk gibi seviniyorum iyi günler.

Murat ÇELİK

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*