Hyundai elantra Anahtari

Hyundai Elantra Anahtarı diğer modellerde olduğu gibi 46 Cripto yazılımına sahip sadece kumanda farkı bulunan bir araçtır. Anahtar ve Kumandasının hemen hemen bütün hyundai modellerinde olduğu gibi elantranında ayrı olması kullanıcılarına taşıma zorluğuyla birlikte estetik açıdan problem yaşatmaktadır. Getz, Accent, Elantra, Sonata v.s modellere uyguladığımız sustalı anahtar modellerinden birisini daha sizlerle paylaşmak istedik. Firmamızda orjinal Hyundai Elantra anahtarı kopyalama ve çoğaltımı mevcuttur bunun yanı sıra örnekte olduğu gibi bir uygulama yaptırmak isteyen müsterilerimize kargolu hizmetimiz mevcuttur. Oto Anahtarı ve immobilizer sorunlarınız için bizimle irtibata geçmeniz rica olunur.

12 yorum

 1. Merhaba
  2004 model elentra nın uzaktan kumanda fiyatlarını öğrenmek istiyorum
  her kumanda her araca olur mu
  kumandaya araç ile ilgili yükleme yapılıyor mu

 2. Selamun aeykum hayırlı işler
  2004 model hyundai elantra aracın 2 kumandasida calismamaktadir.tarafiniza göndersem sustalı model olarak değistirip kullanabilirmiyim..immobilizer için ne yapmam gerekiyor eskisehirde oturuyorum.fiyat verebilirseniz sevinirim.

 3. 2004 elantra aracımın anahtar ve kumandası birleştirilerek sustalıya çevrildi. Fakat birkaç yıl kullanımdan sonra kumanda kısmı çalışmaz oldu. Çok uğraşırsam ara sıra açıp kapatıyor. Tamiri mümkünmü? Fiyat verirseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*