Hyundai i20 sustalı anahtar kabı

Aylardan sonra ilk defa büyük bir sevinçle bilgisayarımın başına oturup sizleri bilgilendirme şerefine layık oldum. Daha önce konusunu yaptığımız hyundai i20 anahtarı için onlarca telelefon sitemiz üzerinden onlarca soru geliyordu tarafımıza, hyundai i20 sustalı anahtar kabı geldimi ? kumandam çalışıyor ama bağlantı noktası koptu kullanamıyorum i20 sustalı anahtar kasası var mı ? şeklinde bazı yurttaşlarımızda malesef binlerce trafikte gezen bir aracın nasıl yok diyerek tepkilerini dile getirmekteydi.

Cuma akşamları oto anahtarcısı meslektaşlarımızla yapmış olduğumuz halı saha maçı sonrasında bu ürünün üretildiğini ve numunelerinin tarafıma mail atıldığını öğrendim. Hiç bir fark olmayan mekanik yapısı dahil olmak üzere tüm aksamı birbiri ile kopya olan hyundai i30 anahtarı yine aynı şekilde üretildi fakat onunda genel yapısıyla birlikte sunumunu yapıp  sizlere tanıştıracağız.

Ürün pres baskı aslında çok kaliteli fakat tek arıza ve problem çıkartan yeri malesef susta kısmının kırılması buda malzemenin zamak olmasından kaynaklanıyor. Aslında hyundai anahtarı direkt olarak bizim favori ürünlerden birtahanesi bunların arkasından toyota, honda ve kia gelmektedir. Bu firmalar aslında ömürlük olarak tasarlıyor o şekilde sunum yapıyorlar fakat bağlantı noktalarının zamak olması yedek parçadan kazanç elde etmek mi yoksa üretim maliyetini minimum seviyeye çekmekmi orasını siz değerli okurlarımızın kanaatine bırakıyoruz.

Heyecanla paylaşmış olduğum konumuzu okuma nezaketini görterdiğiniz için teşekkür eder yazımı sonlandırırım. Şunu kesinlikle bilin vermiş olduğumuz bilgiler direkt olarak sizlerin menfaatinedir. Bizim elimizden gelen kısa süreli orjinal ve ucuz oto anahtarı ihtal edip tercih sebebi olmaktır.

6 yorum

  1. Merhabalar. Ben i20 Troy Start sahibiyim. Bilindiği üzere start pakette uk anahtar yok. Ben aracı bayiden alırken uk taktırdım, ama sonradan takılan uzaktan kumanda anahtara monte değil. Bahsettiğniz sustalı anahtarı benim i20 nin anahtarına monte etmek mümkünmüdür? Birde sonradan takılan alarmlarda bulunan sustalı anahtarı orjinal anahtara aktarılabilirmiyiz. Maliyetler hk. bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*