Hyundai i30 anahtar kabı

Pazartesi gününün ilk işini biraz önce yaptık bir rent a car firmasına ait olan Hyundai i30 otomobilin kumanda kabı parçalanmış şekilde önümüze geldi. Otomobili kiralayan müşteri kumandayı nasıl kullandıysa bağlantı noktasından kırılmış başka hiç bir yerinde herhangi bir müdahale görmediğimiz ürünü komple değiştirmemiz şarttı.

Bir daha açılmasın diye özel bir yapıştırıcıyla kapatılan huynadi i30 kumanda kasası herhangi bir işlem yapılması gerektiğinde ustayı parçalamak zorunda bırakıyor. Parçaladıktan sonrada malumunuz yenisine monte edip tekrar yapıştırıcıyla kapatıyoruz zaten pil yatağının arkasında ayrı bir kapak var o kapak kapatılmıyor uzaktan kumandanın pili değiştirileceği zaman açılıp 2032 kodlu pili monte ettikten sonra kullanıma başlanıyor.

Aslına baktığınızda çok kaliteli olan hyundai i30 anahtarı elektronik bir arıza verecek yolda bırakacak bir tasarımla üretilmemiştir fakat bu oynar parçanın zamaktan yapılması malesef böyle olumsuzluklar doğururarak tüketicinin tepkisine neden oluyor. İşte buradada bizler devreye giriyoruz yetkili servis fiyatı 370 T.L olan bu ürünü 50 lira gibi bir ücretle olumsuzlukları bertaraf ediyoruz hemde el emeği ve işliçik koymadan.

Yeni nesil makyajlanan tüm arabalarında ( Accent Blue, i20, ix20, i35 ) aynı ürün kullanan Hyundai otomobil sahipleri hizmetimizden yararlanmalıdır. Yukarıda bahsettiğimiz rent a car yetkilisinin sıkıntısı bankamatikteki işini halledinceye kadar sonuca ulaştı müşterimizin hayret ünlemi ise ” harikasınız ” şeklinde oldu. Söz konusu değişimin araba ile herhangi bir bağlantısı yoktur ürün orjinaldir kaskoda bir sorun yaşatıp sizi yolda bırakmaz bunlar hepinizin sorduğu ve merak ettiği konulardır. Nasıl bir İphone kullanıcısı istediği bir kılıfı değiştirip değiştirip kullanıyorsa buda aynen öyle bir karar verme biçimidir. Müşterilerimizin nekadar hassas olduğunu inçe eleyip sık dokuduğunu biliyoruz. Şehir dışında olupta işini gücünü bırakıp yerinden kıpırdayamayan müşterilerimize kargo ile servis yapabiliyoruz ürünün geldiğin çalışmama ihtimali % 0 olarak sabitlenmiştir.

Şimdiden hepimize iyi haftalar kolay gelsin.

7 yorum

  1. İyi günler. 2010 model accent era aracım var sustalı anahtar yaptırmak istiyorum.fakat tek tuşlu olan modellerden değil.3 tuşlu olan i30 anahtarından yapılabilir mi mümkünmü acaba? Eğer mümkünse fiyat, işlemin nasıl ilerleyeceğini ve iletişim bilgilerini mail adresime yollar mısınız acaba?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*