Hyundai Starex anahtar kabı

Türkiye`de özellikle dekarasyon ve çeşitli taşımacılık yapan şirketlerin bünyesinde bulunan Hyundai Starex minibüs için daha önce bir çok kez anahtar kabı problemi yaşayan kişilere hizmetimiz olmuştu fakat yapılan uygulamalar hep farkle şekildeydi yani katlanabilir yapıyorduk, baska bir kumanda kabı deniyor çalışır hale getiriyorduk bu uygulama orjinalinden uzak olsada gecici çözüm sağlıyordu.

Şimdilerde elimize ulaşan hyundai starex anahtar kabı satışa sunulmuştur. Bu ürünün üzerindeki demiri üzerine pres baskı olduğundan dolayı montajını malesef siz yapamayacaksınız. Arkasındaki barkotun altında bir kücük yıldız vida bulunan hyundai starex kumanda kabı değişikliği aslında sadece 2 dakika sürer eğer yurt dışı veya Türkiye genelindeyseniz size gönderim yapılabilir montajı bitirdikten sonra herhangi bir ev anahtarcısına gidip dişlerini açtırarak rahat kullanıma başlayabilirsiniz.

Uzaktan kumanda üzerindeki aç – kapa tuşlarının olduğu plastik aksam zar gibi dolayısıylada sık kullanıma dayanamıyor ilk önce çatlıyor daha sonra kopmalar başlıyor akabinde kumanda içindeki butonlar görünüyor o şekildede kullanmaya başlayınca malesef arıza gerçekleşiyor. Heleki Starex modellerinin bazılarında motor kiliti yani immobilizer kumandayla parelel çalışıyor bu durum gerçekleştiğinde arabanızı çalıştıramaz yolda kalırsınız. Dolayısıyla sizlere yaptığımız her makalede marka ve model gözetmeksizin otomobillerin kronik rahatsızlıklarındanda bahsediyor mağdur olmamanız konusunda tüm bildiklerimizi aktarıyoruz.

Yetkili servislerden sıfır sipariş geçip bütçenizi zorlamayın gerek yedek gerekse kumanda kabı olarak tercih ettiğiniz firmamızdan faydalanarak sıkıntılarınızı bertaraf edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin montajını yaparken uzaktan kumanda devresini aktardıktan sonra siyah kömür parçayıda aktarmayı unutmayın çünkü otomobili çalıştıran asıl parça odur. Çok defa sobalara atılan, çöpe atılan ve balkolkan fırlatılan anahtarlar sonrasında sizleri hüsrana uğratabilir. Son olarak hatırlatmak istediğim verdiğimiz bu haberde direkt olarak orjinalliğe dönük bilgiler verdik hyundai starex sustalı anahtar yani katlamalı kumanda uygulamasıylada ürününüzü modifiye edebilirsiniz.

 

20 yorum

  1. Merhaba 2007 crdi 2.5 starex var. Bir tane yedek anahtar katlanır istiyorum.birde elimde bulunan yedek anahtarın sanırım komuru kayıp yada immobilizer okunuyor onada kopyalama yapabiliyormusunuz

  2. Sustalı kabın fiyatı ve görüntüsünü mail olarak iletebilir misiniz?
    Bir de elimdeki yedek(kumandasız) olan anahtarın sustalı ve kumandalı olarak dönüştürme fiyatı da alabilir miyim?

  3. Mustafa bey butik çalışıyoruz malzemelerimiz kendi iş yerimize gelen müsterilerimiz içindir. Kapıda ödeme sistemine geçtiğimizde malesef online satış sitelerindeki kalitesiz ürünlerle rekabet edeceğimizden bizim ürünlerimizin yapısı değişecektir o yüzden şuan için malesef.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*