Kango Kumanda Kabı

istinye immobilizer Anahtar & Oto Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  Renault Kango – Renault Master – Renault Trafik Model Ticari Araçların Anahtarları Birbirleri ile Aynıdır. Kumanda Kabı Deformasyano, Tuş Takımı Bozulması, Görüntü Kaybına Neden Olan Renault`un Bu Modellerinde Komple Anahtar Almanıza Gerek Yoktur. Sadece Kumanda Kabı Değişimiyle Birlikte Kumandalı Anahtarınız Sıfır Haline Gelmektedir. Bozuk veya Arızalı Kumandalarınız Garantili Şekilde Tamir Edilir. Renault Kango Kumanda kabı – Master Kumanda Kabı – Traffic Kumanda Kasası icin İletişime Gecmeniz Rica Olunur. Tüm Bu Araçların Anahtarı Tamamen Kayıp Olsa Dahil Tüm istanbul Bölgesine Mobil Servis Hizmeti verilerek Aracın Başında Anahtar Yapılır. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara Hiç Bir İşlem Gercekleştirilmez.

32 yorum

 1. İyi günler
  2008 Model Renault Kango aracımın yedek anahtarı kayboldu.Yenisinin yaptırmak istiyorum. Bunun için gerekli olan bilgileri ve yeni anahtarıın fiyatını öğrenmek istiyorum.Ayrıca bunu kasko karşılar mı?
  Teşekkür ederim.

 2. Merhabalar,

  Renault Symbol 2007 model aracımın anahtarı düşürme sonucu çalışmamakta anahtarın tamir imkanı var mıdır? Değiştirdiğimizde fiyat ne olmaktadır?

  İyi Çalışmalar

 3. 2006 model renault kangoo kumanda kabı fiyatı ne kadardır. Yedek olarak kullandığım anahtarda da yıpranma olduğu için benim iki adet kumanda kabına ihtiyacım olacak.

 4. iyi günler 2005 model kango anahtarı siyah kısmı düğmesinde sorun var sanırım sadece kalıbı değişecek fiyatı ne kadar ve nasıl edinebiliriz

 5. 2006 model renault kangoo kumanda kabı fiyatı ne kadardır. Yedek olarak kullandığım anahtarda da yıpranma olduğu için benim iki adet kumanda kabına ihtiyacım olacak. bilgi verebilirseniz sevinirim. iyi çalışmalar.

 6. merhaba 2007 model kango aracım var anahtarın tusları deforme oldu yani yırtıldı ne kadara mal olur orjinal ve yansanayi fiyatı nedir? satın alındıgı taktirde kargo ile gönderim yapabilirmisiniz? şimdiden tesekkür ederim…

 7. İyi Günler 2005 model kangoom var. Resimdeki anahtarın aynısından mevcut ve anahtarın düğme kısımlarının yani basma yerlerinin plastikleri koptu yeni kap almak istiyorum kahramanmaraştayım bana kabı kargo yapabilirmisiniz? Kabı ben takabilirmiyim ? yoksa anahtarcıya mı gitmem gerekir ? Birde Fiyatı ne kadar ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*