Kia Sportage Sustalı Anahtar

Kia Sportage Sustalı Anahtar 0532 637 79 15  İzmir Güzelyalı`dan Firmamıza internet üzerinden ulaşan Levent Tosayı sportage anahtarı olduğunu ve Sustalı Anahtar yaptırmak istediğini söyler. Kendisi anahtarını ve kumandasını bize kargoladıktan sonra kendisinin anahtarını Sustalı Anahtarlık yaptık ve örneklerini bir başka kia Sportage – Kia Sorento ve Hyundai kullanıcılarına örnek olması amacıyla sitemizye yayınladık. Şuanda makine parkurumuza kattıgımız yazılımlar sayesinde Kia grubuna görselligi üst seviyelerde garantili ürünler kattık. Yukurıda gördügünüz tarzda bir anahtar sahibi olmaniz çok basit Türkiye`nin heryerine bu şekilde uygulamamız mevcuttur. Ayrıca Kia Sportage uzaktan kumanda üzerindeki pili standarttır vidası bile bulunmuyor ortadan ikiye ayırarak değiştirebilir hemen saniyesinde kullanıma başlayabilirsiniz. Yorum ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

22 yorum

  1. 2008 sportage aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum yerim size yakın anahtarı getirsem ne kadar zamanda olur ve fiyat nekadar teşekkürler birde yedek anahtar yaptırmak istiyorum.

  2. Merhaba bizim 2005-2006 model kia sportage var anahtarı sustalıya çevirmek istiyorum, yardımcı olabilir misiniz dönüş yapar mısınız acaba

  3. 2006 model kia sportage anahtar için sustalı uygulaması gerçekten çok başarılı ve güzel kullanışlı şuan ülkemizin her yerinde kullanılıyor. Tokat, Giresun, Rize, Trabzon, Kastomunu, Karabük dahil kayıtlarımızda son yaptığımız iller kargo ile gönderimde yapabiliyorsunuz bilginize sunulur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*