Kumandalı Anahtar

istinye Oto Anahtari & immobiler Sistemleri İSTİNYE Günümüzde Üretilen Bütün Otomobiller Kumandalı Anahtar Kullanmaya Başlamışlardır. Gerek Peugeot – Honda – Volkswagen – Hyundai Gerekse Citroen Ürettikleri Bütün Araçlarda Sustalı veya Kumandalı Anahtar Tercih Etmektedirler. Kumanda Ayrı Anahtar Ayrı Devri Neredeyse Bitmiştir. Taşıma Zorluğunun Yanı Sıra Görüntü Açısından Hoş Karşılanmayan Bu Sistemin Yerini Kumandalı Anahtar ve Sustalı Anahtar Almıştır. Model Olarak Eski Olupta Kumandası Ayrı Anahtarı Ayrı Olan Kullanıcılarda Kendi imkanları Doğrultusunda Sustalı veya Kumandalı Anahtara Geçmişlerdir. Yurakıdaki Resimlerde Sustalı ve Kumandalı Anahtar Örnekleri Mevcuttur Bu Türlü Sorun Yaşayan Müsterilerimizin bizimle iletişime geçmelerini Rica Ederiz. Marka ve Modeli Ne Olursa Olsun Deformasyona uğramış, Tuş Takımı Yırtılmış, Sustası Bozulmuş Her Türlü Kumandaların Orjinal Kapak ve Kasaları Mevcuttur. Yedek Anahtar ve Kumanda Sorunu Olan Tüm Kullanıcılarımıza Telefon veya Online Destek Verebiliriz.

11 yorum

 1. 1996 honda civic aracım var
  1 – 1 adet kumandam var
  2 – aracın alarm sistemi arızalandığında bu yapmış olduğunuz kumanda yeni alarm sistemine tanıtılma durumu oluyor mu
  3- size anahtarla beraber kumandayıdamı göndermemiz gerkiyor mu
  3- bıçaklı immobilizerli ve alarmlı bir anahtar kaç lira 2 tane olurs fiyatı ne olur
  selamlar

 2. Mehmet Bey Honda Aracınıza Kumanda ve Anahtarınızı Göndererek Sustalı Anahtar Yaptırabilirsiniz. Mevcut Alarm Sistemi Arıza Yaptığında Değiştirmek zorunda Kaldığınız Zaman Yeni Alarm Sistemine Yapılan Sustalı Anahtar Tekrar Uyarlanabilir. Fiyat Hakkındaki Bilgi Mail ADresinize Gönderilmiştir.

 3. İyi günler renault 9 aracma kumandalı anahtar yaptırmak istiyorum 4 düğmeli birde anahtarın bir yüzüne kontak bir yüzüne kapı anahtarı yapabiliyormusunuz.Maliyetleri ayrı ayrı ne olur acaba.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*