Land Rover Anahtar Kabı

Land rover anahtar kabı ve range rover anahtar kabı için firmamızla iletişime geçmeniz rica olunur. Türkiye`de bir ilke imza atan istinye Anahtar müsterilerine ve internet kullanıcılarına harika bir hizmet vermektedir. 200 € gibi büyük paralar isteyen yetkili servis elemanları 15 gün sizleri bekletmektedir.  Tuş delinmesi, kumanda arızası ile bir çok kullanıcısını yolda bırakan bu oto anahtarları için Türkiye geneli servis verilmektedir.

Üstte görmüş olduğunuz  ürün  sadece anahtar kabı değiştirilerek yeni görüntüsüne kavusturulmuştur. Land rover ile range rover anahtarı birbirleri ile aynıdır.  Acaba Benim aracımada uygulanabilir mi  diye düşünen müsterilerimize cevaben mini cooper, land ve range rover modelleri birbirlerine uyumlu olup sadece kalıpları farklıdır. Ayrıntılı bilgi için  telefon desteği almanızı rica olunur.

6 yorum

 1. Murat Bey,merhabalar,
  Arabam Land Rover’un Discovery modeli 4×4 arac olup anahtar kumandasının açma düğmesi kırık. Ancak sitenizde görülen anahtarlıkla aynı değil. Size telefonda da söylediğim gibi uzaktan geleceğim. O nedenle boş elle dönmek istemiyorum. O nedenle sizden haber bekleyeceğim.
  Teşekkürler.
  Lokman Eldem

 2. 1998 model Range Rover marka aracımın 2 adet anahtarının da kumandası çalışmıyor anahtar kapı ve kontakta sorunsuz çalışıyor.

  Bu anahtarların Kabının kople değişmesi sonucu düzgün çalışması mümkünmüdür
  Ayrıca 1 anahtar için bana maliyeti nedir

  teşekkür ederim

 3. 1996 range rover hse aracımın tek anahtarı var.Anahtarın acma kapama için kullanılan pilastik kısımları soyulmuş durumda.Degiişimi ne kadar tutar.ayrıca bir yedek anahtar yaptırmak mümkünmüdür.mailinizi bekliyorum.teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*