Land Rover Discovery 4 Anahtar

Yeni yıla temiz bir sayfa açarak girmenin mutluluğunu yaşıyorum. 2019 ülkemize ve milletimize hayırlar getirsin diyerek yazıma başlamış bulunuyorum. Sitemizin yeni tasarımıyla yayına başladığı bugün sizlere Land Rover Discovery 4 yedek anahtar ve kumanda dış kabı hakkında güzel bilgiler vereceğim aynı zamanda ürünün pil değişimide bu yazımda görecek hatta öğreneceksiniz.

Land Rover Discovery 4 anahtar aslında elektronik ve mekanik olarak Range Rover Sport modeliyle birebir aynıdır hiç bir farklılıkları yok aslında zaten arabada aynı öncelikle bunu bilmelisiniz. Yine hemen her yazımda vurguladığım gibi Land Rover Discovery 4 anahtar pili bittiğinde paniklemiyin çünkü yolda kalmayacaksınız söför tarafındaki kapı kolunun yanında kapak var bu kapağı kastırın dışarı aldıktan sonra Discovery 4 akıllı anahtar içine gizlenmiş mekanik uç yardımıyla kapıyı açıp direksiyonun yanına Discovery 4 uzaktan kumanda yapıştırıldığında pilsizde start düğmesine basarak araba çalışacaktır.

Land Rover anahtar çalışmıyor ?

Ortak bir soru cevaplayacak olursak mesela Discovery 4 uzaktan kumandası neden bozulur neden araba çalışmaz. Öncelikle şunu söyliyeyim eğer su teması almamış bir Land rover anahtar kesinlikle fırlatıp düşürülmediği sürece bozulmaz keyless go ( akıllı anahtar sistemi arabaya yaklaşınca kapı açılır uzaklaşınca kapanır ve çantada iken otomobili çalıştırmanıza yardımcı olur ) sistemli otomobiller biraz daha hassas ve dikkat istiyor içindeki antenler zarar gördüğünde araba malesef uzaktan kumandayı tanımıyor.

Land Rover Discovery 4 yedek anahtar programlama işlemi ?

Land Rover Discovery 4 anahtar programlaması arabanın üzerine yetkili servisin kullandığı arıza tespit cihazlarına benzer kodlama programları bağlanıp yarım saat gibi bir sürede işlem tamamlanıyor. Bu işlemler yapılırken immobilizer bilgileri araçtan çekilip yeniye yazılıyor. Eğer isterseniz programlama esnasında arabanın başında olmayan uzaktan kumandalar silinip ” disable ” moduna alınır.

Land Rover Discovery 4 anahtar kasası

Büyük ve kücük boy olmak üzere iki farklı şekilde üretilen bu ürünlerin alt – üst kapaklarının plastik kısımlarının kalkmasıyla oluşan deformasyon insanın sinirlerini bozuyor. Kullanımda hiç bir zorluk çıkartmıyor lakin misafirlikte veya sosyal bir mekanda masanın üzerine koymaktan çekindiğiniz bu ürünün dış anahtar kasası değişikliği yapılarak sıfırlanabiliyor. Ayrıca değişim yapılırken yeni 2032 pil takılarak ortalama 2,5 sene tertemiz kullanım elde edersiniz.

Land Rover Discovery 4 anahtar kayıp yedek olanıda evin içinde bulamıyorum ?

Bizim için Discovery 3 veya Discovery 4 fark etmiyor hatta videolarımızı izleme fırsatınız olduysa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahil olmak üzere Adana ve Gaziantep`te bu araçlara gidip yerinde müdahale ettik. Ayrıca hizmet vermek isteğim illerin arasında Mardin, Muş, Van, Erzurum, Erzincan, İskenderun ve Hatay var çözüm bulamazsanız lütfen bizimle iletişime geçin bir pazar günü atlar gelirim araca yerinde müdahale ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*