Mini Cooper Kumanda Kasası

Şuanda ülkemizde Peugeot, Citroen, Renault, Hyundai ve Ford kadar yaygın bulunan Mini Cooper araçların %80 kadarı bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Kapıyı mekanik olarak kilitlediğinizde ve bir kaç saniye o şekilde tuttuğunuzda camlar ile sunroof kapanmaktatır bu özelliği bilmeyen araç sahiplerine iyi bir bilgi olacağını düşünmekteyiz. Ayrıca kilitleme butonunada bir kaç saniye basılı tutun yine aynı şekilde kapanan araçlara rastladık. Önemli ve bilinmeyen bu özelliği aydınlığa kavuşturduktan sonra gelelim mini cooper kumanda kasası sorunu yaşayanların sıkıntılarını ele almayaki burda hepsini yeniden aydınlığa kavuşturacağız.

1) Sizden satın almış olduğumuz mini cooper kumanda kasası orjinal mi ?

Cevap: Borusan Oto dahil olmak üzere perekente satışını yaptığımız ayrıca Türkiye geneline kargo ile sunumunu gerçekleştirdiğimiz bu ürün orjinalinden daha keliteli ve estetiktir.

2) Mini cooper kumanda kasasını kendim değiştirebilirmiyim bir sorun yaşarmıyım ?

Cevap: Ürünü kendiniz değiştirebilirsiniz kesinlikle immobilizer dahil olmak üzere hiç bir sorun sıkıntı yaşamazsınız fakat birazda olsa mekanik ve elektronik merakınız olmanız gerekir.

3) Satın aldığım cooper kumanda kasası aracıma uyum sağlayacak mı sonuçta demir kısmı açılmamış şekilde göndereceksiniz ?

Cevap: Kendi elinizde bulunan mini cooper anahtarı üzerinde bulunan kücük pimi söktükten sonra metal kısım elinizde kalacak yenisinin üzerine taktığınızda geriye sadece pimi tektar çakmak kalacaktır.

Yukarıda sizlerin kafasında oluşacak soru işaretlerini ele aldık direkt olarak soru cevap şeklinde bir diyalog yayınladık yinede verilen bilgiler yetersiz kaldıysa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bizim amacımız sizlere kaliteli, kısa sürede ve ucuz maliyetli ürün sunumu yapabilmektir ki bunu sizlerinde desteğiyle başardık. Örneğin 300 Euro gibi bir fiyatla satışa sunulan mini cooper anahtarı bizlerde hemen hemen yarı fiyatınadır ki süresiz garanti kapsamındadır. Eğer sorununuz OTO ANAHTARI ise doğru adrestesiniz bunu  bilmelisiniz dileğimiz bilgiler doğrultusunda sorunlarınızı çözmenizdir.

 

4 yorum

  1. merhaba ıyı gunler 2003 model mını cooper anahtarın acma tusunun ıstundekı mını amblemı dustu tek satılıyor mu yoksa kutu fıyatı nedır?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*