Mitsubishi Anahtari

istinye immobilizer Anahtar & Elektronik Kilit Sistemleri 0532 637 79 15 Resimde Görmüş Olduğunuz Mitsubishi Orjinal Kumanda Kasası Firmamıza Gelmiştir. Özellikle Anahtarlığa Takma Kısmı Kırılan ve Taşıma Zorluğu Çektiren Anahtar Direkt Elektronik Devre Değişikliğiyle Çok Güzel Bir Görüntü Kazanmaktadır. Türkiye`nin Her Yerine Bir Telefon ile Gönderebileceğimiz Mitsubishi Anahtarı ve Kumanda Kasası icin bizimle iletişime Geçmeniz Yeterlidir. Anahtarınızı Göndererek Ek Bir Ücret Talep Etmeden Dişini açıp Devresini Yerleştirdikten Sonra Çalışır Şekilde Sizlere Gönderebiliriz. Mitsubishi Yedek Anahtar Yaptırmak için Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

3 yorum

  1. 2004 Lancer aracımı aldığım kişi bana aracın sadece yedek anahtarını verdi. asıl anahtarı kırılmış, yedek anahtarla arabayı kullanırken ilaveten alarm taktırmış. bana servisten anahtar talep ettiğinde çok uçuk rakam söylediklerini bu yüzden immobilizer’i iptal ettirdiğini söyledi. ben bu sistemin devre dışı olduğunu düşünerek anahtarın kopyasını yaptırdım ama aracı çalıştırmadı. demek ki sistem devre dışı değil adam aracın kapılarını kilitleyen sistemi iptal ettirmiş. yedek anahtarın yedeğini yaptırarak kullanmak istiyorum, kütahya’da oturuyorum ne yapmam gerekir bana maliyeti ne olur.

  2. selam iyi akşamlar sizden bir konuda yarmcı olmanızı rica ediyorum 2000 model ama 99 kasa mitsubishi carisma aracım var aracımım kontak anahtarı ayrı kapı açma kumandası ayrı ben bunları tek anahtar veya sustalı olmasını istiyorum bu konuda bana yardımcı olablilir misiniz şayet bu mümkünse fiyat konusunda da bana bilgi verir misiniz yardınlanız için şimdi den teşekkür ediyorum sizlere iyi akşamlar diliyorum

  3. Abdullah bey Mitsubishi Carisma anahtar istediğiniz gibi ayrı ayrı modelden tektip sustalı tarzına çevirilebilir ancak ürünlerin görseline ihtiyacımız var eğer yakınsanız bir ugrayıp göstermenizdede yarar var sizi ona göre yönlendiririz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*